توسط محققان سنگاپوری؛

زمان آخر كرونا در ایران و جهان پیشبینی شد

زمان آخر كرونا در ایران و جهان پیشبینی شد

به گزارش ایت بال محققان سنگاپوری در تحقیقی جدید زمان به انتها رسیدن اپیدمی كووید-۱۹ را پیشبینی كرده اند. طبق اطلاعات ۹۷ درصد این اپیدمی تا ۲۸ اردیبهشت در ایران كنترل می شود.


به گزارش ایت بال به نقل از دانشگاه فناوری و طراحی سنگاپور، محققان دانشگاه فناوری و طراحی سنگاپور(SUTD)در تحقیقی جدید با استفاده از هوش مصنوعی اطلاعات مربوط به پاندمی کووید ۱۹ در سرتاسر جهان را تحلیل و زمان احتمالی به انتها رسیدن شیوع کووید ۱۹ در کشورهای مختلف جهان را پیشبینی کرده اند. طبق اطلاعات آپدیت شده در ۲۸ آوریل (دیروز) در این تحقیق، پیشبینی می شود تا ۱۷ می (۲۸ اردیبهشت) ۲۰۲۰ میلادی ۹۷ درصد شیوع کووید ۱۹ در ایران آخر یابد. همینطور تا حدود ۲۸ سپتامبر (۷ مهر) سالجاری میلادی شیوع این بیماری به صورت ۱۰۰ درصد آخر می یابد.
همینطور این وبسایت پیشبینی می کند تا ۳۰ ماه می (۱۰ خرداد) ۹۷ درصد شیوع کرونا در جهان آخر یابد. طبق پیشبینی مذکور این اپیدمی در یکم دسامبر (۱۱ آذر) در سرتاسر جهان به صورت ۱۰۰ درصد آخر می یابد.
پیشبینی های محققان این دانشگاه درباره زمان به انتها رسیدن شیوع کووید ۱۹ در کشورهای مختلف جهان در وب سایتddi.sutd.edu.sg قابل مشاهده می باشد. اطلاعات موجود این وبسایت با عنایت به موارد تأیید شده ابتلاء به کووید ۱۹ در سرتاسر جهان عرضه شده است. البته در این وبسایت ذکر شده محتوا فقط برای مقاصد آموزشی و تحقیقاتی عرضه شده و احتمالاً اشتباهاتی هم دارد.

1399/02/12
22:40:36
5.0 / 5
2798
تگهای خبر: آموزش , بیماری , سایت , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
بیلیارد