انعقاد قرارداد پژوهش سراهای دانش آموزی سلول بنیادی

انعقاد قرارداد پژوهش سراهای دانش آموزی سلول بنیادی

به گزارش ایت بال دبیر ستاد توسعه سلول بنیادی معاونت علمی و فناوری در مورد پژوهشسراهای دانش آموزی اظهار داشت: قرارداد ایجاد این پژوهش سراها منعقد و وارد مرحله اجرایی شده است.به گزارش ایت بال به نقل از معاونت علمی و فناوری، ستاد توسعه فناوری های سلول های بنیادی معاونت علمی برای توسعه فعالیت ها در این عرصه برنامه هایی دارد. پشتیبانی از محققان جوان و رساله های دکتری یکی از این برنامه هایی است که پارسال مورد پیگیری قرار|گرفت و امسال هم ستاد روی این مورد تمرکز دارد تا از این طریق انجام تحقیقات هدفمند شود و شاهد تاثیرگذاری بیشتر آنها باشیم.
البته ایجاد و راه اندازی پژوهش سراهای دانش آموزی هم اقدامی دیگر است تا تربیت و پرورش نیروی انسانی در این عرصه سرعت گیرد. بگونه ای که بزودی در شمال غرب و شرق کشور با حمایت ستاد این پژوهش سراها ایجاد می شود.
به گفته امیرعلی حمیدیه دبیر ستاد توسعه فناوری های سلول های بنیادی معاونت علمی، قرارداد ایجاد این پژوهش سراها منعقد و وارد مرحله اجرایی شده است. سلول های بنیادی دانش آینده است و با عنایت به توانمندی هایمان می توانیم به خوبی در این عرصه پیشرفت داشته باشیم.
وی افزود: پژوهش سراهای دانش آموزی هم مکانی برای تربیت و پرورش آینده سازان این حوزه به حساب می آید. بزودی با راه اندازی آنها در بجنورد و سلماس شاهد رونق فعالیتهای دانش آموزی می شویم.

1399/02/07
18:20:04
5.0 / 5
2851
تگهای خبر: فعالیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بیلیارد