در ستاد توسعه فناوری های حمل و نقل؛

شبكه منسجم تعمیر و نگهداری ریلی ایجاد می شود

شبكه منسجم تعمیر و نگهداری ریلی ایجاد می شود

به گزارش ایت بال ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری در صدد ایجاد شبكه منسجم تعمیر و نگهداری ریلی است.به گزارش ایت بال به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، حمل و نقل ریلی در كشور یكی از پرطرفدارترین و ایمن ترین روش هایی است كه مردم برای جابه جایی از آن استفاده می نمایند. اما این سیستم هم برای ماندگاری و عرضه مناسب خدمات به مشتریان احتیاج به شبكه ای منسجم از خدمات تعمیر و نگهداری دارد.
ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هم با همین هدف به دنبال ایجاد این شبكه با همكاری دیگر حلقه های مؤثر حمل و نقل ریلی در كشور است.
عدم توجه به این موضوع، تبعات زیادی برای متولیان این حوزه دارد. كاهش رغبت مسافران به استفاده از این نوع حمل و نقل و زمان بر شدن عرضه خدمات همچون این مشكلات و تبعات است. اما تعمیر و نگهداری بموقع و مناسب خطوط ریلی نقش بسزایی در تأمین ایمنی و بالا بردن سرعت عرضه خدمات در این بخش دارد.
شبكه منسجم تعمیر و نگهداری ریلی تنها زمانی می تواند كارایی داشته باشد كه وضع موجود متولیان این حوزه در كشور شناسایی شود. بدین منظور هم گروه ریلی ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری لیستی از شركت ها و مجموعه های فعال در این عرصه را تهیه كرده است تا با كمك آنها بتواند این شبكه را راه اندازی كند.
قرار است شركت بهره برداری مترو و راه آهن هم به این همكاری منسجم بپیوندند تا در كنار هم بتوانند نیازهای بخش تعمیر و نگهداری حمل و نقل ریلی در كشور را تأمین كنند.

1399/01/22
13:27:05
5.0 / 5
2964
تگهای خبر: ایمنی , خدمات , سیستم , شنا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
بیلیارد