فولكس واگن كارخانه هایش را به خاطر كرونا تعطیل كرد

فولكس واگن كارخانه هایش را به خاطر كرونا تعطیل كرد

به گزارش ایت بال شركت آلمانی فولكس واگن هم به جمع خودروسازانی پیوست كه كارخانه های خویش را به دلیل نگرانی از شیوع كرونا تعطیل می كنند.به گزارش ایت بال به نقل از دیجیتال ترندز، همزمان با اعمال محدودیت های جدی تردد در كشور آلمان به دلیل انتشار گسترده ویروس كرونا، شركت های خودروسازی هم در این كشور در حال تعطیلی كارخانه های خود هستند. البته این مسئله در آمریكای شمالی و اروپا هم ادامه دارد.
فولكس واگن علاوه بر تعطیلی كارخانه های خود در آلمان كارخانه خود در تنسی آمریكا را هم تا ۲۹ مارس بسته نگه خواهد داشت و البته معلوم نیست این كارخانه پس از این تاریخ هم به صورت قطعی بازگشایی شود.
چهارشنبه گذشته هوندا كارخانه های خویش را در آمریكا، كانادا و مكزیك تعطیل كرد. این تعطیلی مقرر است تا شش روز ادامه داشته باشد. البته این شركت اعلام نموده كه طی این مدت حقوق تمامی ۲۷۶۰۰ كارمند خویش را به صورت كامل پرداخت می كند. این توقف فعالیت سبب كاهش ۴۰ هزار واحدی تولید خودرو در این شركت می شود.
فورد، جنرال موتورز و فیات هم تصمیم های مشابهی گرفته اند و البته توقف فعالیتهای آنها تا ۳۰ مارس ادامه می یابد. نیسان هم تمامی كارخانه های خود در آمریكای شمالی را تا ۶ آوریل بسته نگه می دارد. تویوتا تا ۳ آوریل و هیوندایی تا مدتی اعلام نشده كارخانه های خویش را در آمریكای شمالی بسته نگه می دارند.

1399/01/04
15:58:45
5.0 / 5
3283
تگهای خبر: خودرو , فعالیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
بیلیارد