پیتزای ربات پز را در نمایشگاه CES ۲۰۲۰ بخورید

پیتزای ربات پز را در نمایشگاه CES ۲۰۲۰ بخورید

به گزارش ایت بال در نمایشگاه CES۲۰۲۰ میلادی بازدیدكنندگان می توانند پیتزای ربات پز بخورند. در این نمایشگاه یك سیستم رباتیك و خودكار نمایش داده می شود كه در هر ساعت ۳۰۰ پیتزا می پزد.


به گزارش ایت بال به نقل از نیواطلس، بازدیدكنندگان از نمایشگاه محصولات مصرفی الكترونیكی(CES) در ۲۰۲۰ میلادی می توانند پیتزاهایی ربات پز بخورند! شركت خدماتی Centerplate از Picnic( تهیه كننده فناوری های صنعتی غذایی) خواسته تا سیستم تهیه غذای رباتیك و خودكاری را فراهم آورد كه می تواند در یك ساعت ۳۰۰ پیتزا در نمایشگاه بپزد. این سیستم در اصل برای تولید انبوه پیتزا ابداع شده است. سیستم تولید غذای خودكار شركت Picnic در ماه اكتبر در استادیوم«تی موبایل پارك» سیاتل آزمایش شد. این سیستم ماژولی است و فضای زیادی اشغال نمی نماید. همینطور با استفاده از یادگیری عمیق خویش را با وظایف و محیطش تطبیق می دهد.
به قول شركت پیك نیك استفاده از سیستم تولید غذای مذكور نیازمند آموزش اندكی است و طوری طراحی شده تا علاوه بر پیتزا انواع غذاهای دیگر همچون نان، ترتیلا و غیره را تهیه نماید. پیك نیك اعتقاد دارد این سیستم خودكار برای مغازه های كوچك، فروشگاه های زنجیره ای، رستوران های مجازی و آشپزخانه های بیرون بر مناسب می باشد. نمایشگاه CES در ۷ ژانویه ۲۰۲۰ میلادی شروع می شود.

1398/10/02
20:14:26
5.0 / 5
4225
تگهای خبر: آموزش , خدمات , سیستم , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
بیلیارد