تولید ژل نانویی ضدتبخال و زگیل با قابلیت ضد میكروبی

تولید ژل نانویی ضدتبخال و زگیل با قابلیت ضد میكروبی

ایت بال: یك شركت دانش بنیان موفق به تولید ژل نانویی ضدتبخال و زگیل شد و گواهینامه نانو مقیاس آنرا از طرف ستاد توسعه فناوری نانو دریافت كرد.به گزارش ایت بال به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، محصول نانویی جدید یك شركت دانش بنیان بعنوان یك محصول ترمیمی بر پایه نانونقره بوده كه قابلیت ضدمیكروبی بسیار قوی دارد و برای درمان زخم های ناشی از پمفیگوس ولگاریس، تبخال و زگیل قابل استفاده می باشد.
ژل زخم حاوی نانوذرات نقره برای درمان پمفیگوس (نوعی تاول و ضایعات پوستی)، زگیل و تبخال موفق به دریافت گواهی نانومقیاس شد.
از مزایای این ژل می توان به سهولت استفاده برای تسریع درمان زخم، تبخال و انواع زگیل ها در تمامی نقاط بدن اشاره نمود، بطوریكه جهت استفاده از آن نیاز به آموزش و تخصص خاصی نبوده و به صورت خانگی قابل استفاده می باشد.
همچنین این ژل غیرسمی بوده و فاقد مواد حساسیت زا است بدین سبب برای كسانی كه نسبت به مواد شیمیایی یا برخی داروها حساسیت دارند، مناسب می باشد. این ژل بدون رنگ و بو بوده و در مقایسه با محصولات مشابه موجود در بازار، هنگام استفاده سوزش ندارد.
این ژل فاقد الكل و كورتیكواستروئید بوده و روی پوست خشكی ایجاد نمی كند بدین سبب فاقد مشكلات متداولی است كه بر اثر استفاده از ژل های آنتی باكتریال به وجود می آید.


منبع:

1398/05/23
14:42:14
5.0 / 5
4275
تگهای خبر: آموزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
بیلیارد