در یك شركت دانش بنیان

تولید محصول زئولایت

تولید محصول زئولایت

به گزارش ایت بال یك شركت ایرانی توانست محصول زئولایت كه در صنایع شوینده و نفت و گاز كاربرد دارد را تولید نماید.به گزارش ایت بال به نقل از صندوق نوآوری و شكوفایی، علی قصر حمیدی، مدیرعامل یك شركت دانش بنیان درباب محصول تولیدی این شركت اظهار داشت: محصولی كه ما تولید كرده ایم «زئولایت» نام دارد. این محصول در مواردی مانند صنایع شوینده، صنایع نفت و گاز و… مورد استفاده قرار می گیرد. از همین رو محصول پركاربردی بشمار می رود.
قصر حمیدی اضافه كرد: با عنایت به كاربردهایی كه محصول «زئولایت» دارد می توان اظهار داشت كه بازار هدف ما علاوه بر شركت های شوینده، شركت های فعال در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی را هم شامل می شود و این صنایع نیز جزو بازار هدف ما محسوب می شوند.
وی درباب رقابتی بودن زئولایت تولید شده در مجموعه نوكان پروسه اظهار داشت: محصول ما ۱۰۰ درصد قابلیت رقابت در بازارهای موجود را دارد؛ چونكه كیفیت محصول تولیدی ما از سایر كشورها مرغوب تر بوده و از نظر قیمت نیز ارزان تر از زئولایت وارداتی كشوری مانند چین است.
وی تسهیلات صندوق نوآوری و شكوفایی را بسیار كاربردی خواند و گفت: با عنایت به اینكه مبلغ پرداختی تسهیلات صندوق نوآوری و شكوفایی ۳۰ درصد از شاخصهای خرید مواد اولیه برای تولید زئولایت بود، این تسهیلات ۳۰ درصد به افزایش نقدینگی مجموعه ما كمك كرد؛ از همین رو شركت را از ستاندن تسهیلات با نرخ بالای سود بانكی تا اندازه ای بی نیاز كرد كه همین امر برای ما یك حمایت بزرگ بشمار می رود.
قصر حمیدی تولید این محصول را اشتغال زا توصیف كرد و اظهار داشت: هم اكنون ۵۰ نیرو بطور مستقیم در تولید این محصول مشغول به كار هستند كه در صورت افزایش تولید زئولایت، ما شاهد افزایش اشتغال نیز خواهیم بود. علاوه بر بحث اشتغال ما امیدواریم كه شركت های شوینده در فرمولاسیون تولید محصولات خود استفاده از زئولایت را بیشتر مدنظر قرار دهند چونكه این امر كیفیت محصول نهایی آنها را بیشتر می كند.
وی درباب اهداف این شركت برای صادرات محصول زئولایت اظهار داشت: بحث صادرات یكی از حوزه هایی است كه مجموعه ما توجه زیادی به آن دارد و صادرات به كشورهای دیگر یكی از سیاست های اصلی مجموعه نوكان پروسه است. هم اكنون به كشور تركیه صادرات داریم كه كمك خوبی به حوزه ارزآوری برای كشور خواهد بود.
 


منبع:

1398/04/23
15:42:19
5.0 / 5
4702
تگهای خبر: خرید , رقابت , كیفیت , محصول
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
بیلیارد