تصاویر بازگشت ۳ فضانورد به زمین

تصاویر بازگشت ۳ فضانورد به زمین

ایت بال: سه فضانورد كه بامداد امروز در یك كپسول سایوز ایستگاه فضایی بین المللی را ترك كرده بودند، به سلامت در قزاقستان فرود آمدند.


به گزارش ایت بال به نقل از ناسا، ۳ فضانورد در كپسول سایوز به سلامت به زمین رسیدند. آن مك كلین، دیوید سنت ژاك و اولگ كاننو بعد از اقامتی ۲۰۴ روزه بامداد امروز در یك كپسول سایوز در قزاقستان فرود آمدند.
این سه فضانورد در سوم دسامبر ۲۰۱۸ میلادی به ایستگاه فضایی بین المللی سفر كرده بودند. آنها طی اقامت خود در این ایستگاه فضایی ۳۲۶۴ بار دور زمین مدار زدند و مسافتی بیشتر از ۸۶ میلیون مایل را طی كردند.
به هر حال بعد از فرود و انجام آزمایش های پزشكی مك كلین و سنت ژاك به هیوستن در ایالت تگزاس آمریكا و كاننكو به استار سیتی در روسیه می روند. آنها در این ماموریت فضایی صدها آزمایش در حوزه های مختلف زیست شناسی، بیوفناوری، فیزیك و زمین شناسی انجام دادند.
ساكنان آتی ایستگاه فضایی بین المللی اندرو مورگان از ناسا، لوكا پارامیتانو از سازمان فضایی اروپا و الكساندر اسكورتسوف از روسیه هستند. آنها در ۲۰ جولای همراه یك كپسول سایوز MS-۱۳ از مقر فضایی بایكنور در قزاقستان به ایستگاه فضایی بین المللی پرواز می كنند.منبع:

1398/04/05
01:12:56
5.0 / 5
4160
تگهای خبر: سلامت , شنا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
بیلیارد