توسط یك شركت دانش بنیان ؛

آب سالم و عاری از آلودگی در دسترس روستائیان قرار گرفت

آب سالم و عاری از آلودگی در دسترس روستائیان قرار گرفت

ایت بال: دسترسی به آب سالم برای مصارف مدارس، نانوایی ها و منازل روستایی با استفاده از تكنولوژی های جدید توسط یك شركت دانش بنیان ایرانی صنعتی ممكن شد.به گزارش ایت بال به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، یك شركت دانش بنیان صنعتی با حمایت معاونت علمی توانست پكیچ هایی جهت استفاده مدارس، منازل و نانوایی های روستایی طراحی كند تا آب شرب و مصرفی آنها را عاری از هرگونه آلودگی آهن، منگنز، آرسنیك و سولفید هیدروژن كند و در دسترس آنها قرار دهد.
مرتضی غلامی، مدیرعامل این شركت با اشاره به اینكه تامین آب اجتماعات كوچك همیشه یكی ازدغدغه های اساسی شركت های آب و فاضلاب كشوری بوده است بیان كرد: با طراحی این پكیج ها توانسته ایم آب سالم را در مناطق روستایی تامین نماییم و از طریق فروش پكیج های مختلف درآمد زایی خوبی باز داشته باشیم.
وی با اشاره به اینكه این شركت در پارك علم و فناوری گلستان مستقر است اظهار داشت: برنامه ریزی هایی برای صادرات محصولات دانش بنیان این شركت انجام شده و در نظر داریم تا با توسعه تولید این محصولات مبادرت به صادرات آنها به كشورهایی همچون عراق و آسیای میانه داشته باشیم.
غلامی به حمایت معاونت علمی از تولیدات دانش بنیان این شركت اشاره نمود و اظهار داشت: ما با دریافت تسهیلات از طرف معاونت علمی برنامه ریزی هایی را انجام داده ایم تا تولید محصولات دانش بنیان خودرا در حوزه تصفیه آب گسترش دهیم.
وی اشاره كرد: این شركت در زمینه تولید آب با استاندارد آشامیدنی مورد تایید شركت های آبفا فعال بوده و تا كنون توانسته بعنوان اولین شركت تخصصی تصفیه صنعتی آب شرب در استان های شمال كشور و بعنوان پیمانكار شركت های آبفا و آبفار به خدمت مشغول باشد.
مدیرعامل این شركت دانش بنیان صنعتی اظهار نمود: این شركت مجری تخصصی پروژه های تصفیه آب و فاضلاب صنعتی و نیمه صنعتی، با زمینه تخصصی فعالیت حذف آهن، منگنز، آرسنیك و سولفید هیدروژن از آب شرب و هم چنین مجری تخصصی مدیریت سبز و تصفیه آب و بازچرخانی پساب دانشگاه ها و توسعه روش های حذف آلاینده ها با تكنولوژی های نوین به فعالیت است.

1397/11/28
15:37:08
5.0 / 5
4199
تگهای خبر: صنعت , طراحی , فروش , فعالیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بیلیارد