دوومیدانی ایران نیازمند توجه اساسی است

دوومیدانی ایران نیازمند توجه اساسی است

ایت بال: ركورد دار پرش طول دوومیدانی ایران اظهار داشت: رشته دوومیدانی ایران و ورزشكاران این رشته نیازمند توجه جدی دولت و دستگاه های اجرایی هستند و بدون حمایت نمی توان در این رشته ادامه كار داد.


محمد بهادار روز پنجشنبه در گفت و گوی اخنصاصی با ایرنا اضافه كرد: خداحافظی من از قهرمانی خواسته قلبی نبود بلكه به سبب بی توجهی به این رشته بود.
وی اشاره كرد: اگر قهرمانان ورزشی مورد حمایت قرار نگیرند نمی توان از آنها انتظار داشت كه هیشه در اوج باقی بمانند.
ارزنده، شرایط خود سپس خداحافظی را مطلوب دانست و اظهار داشت: دوست دارم هنوز به تمرینات و مسابقات ادامه دهم اما نمی توان بدون پشتیبانی از ورزشكاران قهرمانان در كورس قهرمانی باقی ماند.
دوومیدانی دارای مدال آسیایی پرش طول اضافه كرد: ورزشكاری كه خود پیگیر مسائل خودش نباشد هیچ حمایتی از طرف فدراسیون نمی گردد.
به گفته وی، سپس بازی های المپیك خودرا آماده نگهداشتم اما هزینه های تمرینات بسیار افزایش یافته است و دیگر نمی توان با هزینه های شخصی به دنبال قهرمانی بود.
ارزنده تصریح كرد: باید شرایط مالی به گونه ای باشد كه قهرمانان بدون دغدغه برای كسب مدال در بازی های المپیك و جهانی خودرا آماده كنند.
به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا، «محمد ارزنده» در سال 2012 ركورد 8 متر و 17 سانتی متر را ثبت نمود و به المپیك لندن رفت.
وی در رقابت های آغاز فصل 7 متر و 96 سانتی متر پرید و قهرمان شد. آخرین باری كه توانسته بود به چنین ركوردی برسد به سال 2013 باز می گردد كه در رقابت های قهرمانی آسیا توانست 8 متر را رد كند.
محمد بهادار سپس كسب مقام پنجم ماده پرش طول در مسابقات دو و میدانی قهرمانی كشور در مشهد، با ادای احترام به تمام قهرمانان این ماده و با كسب اجازه از بزرگان دو و میدانی ایران از ورزش قهرمانی خداحافظی كرد.
2097


1397/10/16
14:03:42
5.0 / 5
4548
تگهای خبر: بازی , رقابت , قهرمانی , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
بیلیارد