رئیس فدراسیون:

كنارهم بودن لازمه شكوفایی ورزش بدنسازی و پرورش اندام است

كنارهم بودن لازمه شكوفایی ورزش بدنسازی و پرورش اندام است

ایت بال: رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام اظهار داشت: برای رشد، شكوفایی و ترویج هرچه بهتر و بیشتر این رشته ورزشی باید در كنار هم بود.


به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا، ناصر پورعلی فرد روز یكشنبه درمجمع انتخابات هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان كه در سالن جلسات مجموعه ورزشی انقلاب زنجان برگزار گردید اضافه كرد: با اتحاد و انسجام، می توان در پیشبرد اهداف و برنامه های ورزشی، گام های جدی و موثری برداشت.
وی اظهار نمود: مهر، محبت و دوستی، از خصوصیات بارز ورزش است و فدراسیون از اعضای مجمع انتظار دارد پس از اختتام انتخابات و تعیین و معرفی رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام، همكاری و تعامل نزدیكی با یكدیگر داشته باشند تا شاهد رشد و شكوفایی این رشته ورزشی باشیم.
پورعلی فرد با اشاره به اینكه رقابت سبب شور و نشاط در انتخابات میگردد و سپس اتمام انتخابات باید در كنار هم بود، اضافه كرد: این فدراسیون با تمام توان حافظ و حامی هیات های ورزشی است و در حد وسع و توان از آنها حمایت می كند.
مدیركل ورزش و جوانان استان زنجان باز اظهار داشت: باید از برنامه های ارائه شده در جهت اعتلای این رشته ورزشی استفاده گردد و این باز نیازمند استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود است.
علی خلیلی اضافه كرد: تعامل و همكاری هرچه بیشتر فعالان به منظور اعتلای ورزش امری مهم و لازم است و این می تواند در پرورش ورزشكاران سالم و احداث نشاط و شادابی در فعالان این عرصه موثر باشد.
وی گفت: محیط های ورزشی باید سالم و جذاب باشند و ورزشكاران در باشگاه ها درست راهنمایی شوند و شایسته نیست كه قهرمانی ها از طریق نادرست و غیرمنطقی به دست آید.
به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا، مهران زرگری با كسب 13 رای از 17 رای ماخوذه به مدت چهار سال دیگر سكان هدایت این رشته ورزشی زنجان را بر عهده گرفت.
مهران زرگری، مهدی شكوری و علی شهبازی، برای تصدی این سمت كاندید بودند كه زرگری توانست با ارائه برنامه ها و ایده ها، نظر مجدد اعضا مجمع را به خود جلب نماید و شكوری باز چهار از 17 رای ماخوذه را به دست آورد.
6084/6085


1397/10/10
14:03:46
5.0 / 5
4219
تگهای خبر: بازی , باشگاه , رقابت , سالن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
بیلیارد