برگزاری دومین كنگره بین المللی فوتبال كلینیك

برگزاری دومین كنگره بین المللی فوتبال كلینیك

ایت بال: دومین كنگره بین المللی فوتبال كلینیك با همكاری كنفدراسیون فوتبال آسیا و ایفمارك 29 و 30 آذر در تهران برگزار می گردد.


به گزارش ایت بال به نقل از ایسنا، دومین كنگره بین المللی فوتبال كلینیك با حضور اساتید داخلی و خارجی طی روزهای 29 و 30 آذر با همكاری كنفدراسیون فوتبال آسیا و ایفمارك در تهران برگزار می گردد.
این كنگره كه با حضور اساتید دانشگاه، پژوهشگران، پزشكان ورزشی، مربیان، داوران و... برگزار می شود، مباحثی همچون جلوگیری از آسیب، بررسی لطمه های رباط صلیبی قدامی، لطمه در فوتبال، كلینیك مربیگری و داوری در فوتبال مورد بررسی قرار می گیرد.
همین طور در حاشیه برگزاری دو روز كنگره بین المللی فوتبال كلینیك، كارگاههای آموزشی پیرامون فوتبال بانوان، 11+ در جلوگیری از لطمه بزرگسالان، تغذیه در فوتبال، بررسی عملكرد قلبی _ ریوی، زمانبدی تمرینات در فوتبال، تمرینات فانكشنال در فوتبال، نمایش راهكارهایی برای پیشگیری از تبانی در فوتبال، كارگاه آموزشی درباب فوتبال پایه، آشنایی با قراردادهای حرفه ای فوتبال و... برگزار می گردد.
از اساتید برجسته این كنگره می توان به محمد رازی رییس انجمن ارتوپدی ایران، علیرضا اسدی دبیركل سابق فدراسیون فوتبال، زهره هراتیان رییس و بنیان گذار كنگره فوتبال كلینیك، غلامرضا جهانی مدرس بدنسازی فوتبال، مرتضی محصص رییس كمیته فنی فدراسیون فوتبال، لیلا صوفی زاده مسوول كمیته بانوان فدراسیون فوتبال و فریده شجاعی نایب رییس فدراسیون فوتبال اشاره نمود.
علاقمندان به فوتبال می توانند با ارسال مقالات خود در كارگاههای كاربردی این كنگره شركت نمایند و با آخرین دستاوردهای علم فوتبال آشنا گردند.
1397/09/18
20:18:30
5.0 / 5
4338
تگهای خبر: آموزش , تغذیه , شنا , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
بیلیارد