تحقق ورزش مجانی از اولویت های وزارت است

تحقق ورزش مجانی از اولویت های وزارت است

ایت بال: تبریز - معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان با ابراز شادمانی از حضور مردم در ورزش صبحگاهی اظهار داشت: تحقق ورزش مجانی از اولویت های وزارت ورزش و جوانان است.


به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا، ژاله فرامرزیان روز پنجشنبه با حضور در آیین بهره برداری از سالن ورزشی چند منظوره شهر جدید سهند تصریح كرد: تحقق ورزش مجانی برای مردم، دلخواه وزارت ورزش و جوانان است.
وی با اشاره به فعالیت های وزارت ورزش و جوانان تصریح كرد: ما برای تامین زیر ساخت ها، تجهیزات و اسباب ورزشی، كمبود منابع داریم و تامین این نقص از عهده پتانسیل های فعلی دولت خارج است.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان اضافه كرد: می توانیم برای تامین این منابع، از شهرداری ها و بنگاه های اقتصادی محلی استفاده نماییم.
وی خاطرنشان كرد: به جهت اینكه بتوانیم از اماكن ورزشی استفاده نماییم، باید از منابع درست استفاده نماییم و اماكن ورزشی خیرساز را توسعه دهیم.
فرامرزیان اظهار داشت: از مدیران همه استان ها انتظار داریم از ظرفیت های قانونی موجود مانند ماده 27 استفاده بهینه و از مساعدت و همكاری خیران و مدیران صنایع، برای كمك به توسعه ورزش استفاده كنند.
وی با حضور در همایش بزرگ كوه پیمایی شهر تبریز تصریح كرد: وزارت ورزش و جوانان خویش را نسبت به ایجاد و توسعه فضاهای ورزشی متعهد می داند.
سالن چندمنظوره شهر جدید سهند با یك هزار و 400 مترمربع وسعت همچون طرح های سفر استانی رییس جمهوری به آذربایجان شرقی و ویژه ورزش های توپی است.
معاون وزیر ورزش در آیین افتتاح این طرح وعده داد كه تا یك سال آینده یك زمین چمن مصنوعی در كنار سالن چندمنظوره افتتاح شود.
به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا، هفته تربیت بدنی از 26 مهر ماه تا دوم آبان ماه با شعار چهل سال ورزش، چهل سال افتخار ادامه دارد.
6132/9853/518


1397/07/27
18:55:36
5.0 / 5
4268
تگهای خبر: سالن , فعالیت , ورزش , ورزشی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
بیلیارد