معاون وزیر ورزش: پاداش ایزدیار طبق آیین نامه پرداخت می گردد

معاون وزیر ورزش: پاداش ایزدیار طبق آیین نامه پرداخت می گردد

ایت بال: تهران - معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزیر ورزش و جوانان درباره نحوه پرداخت پاداش «شاهین ایزدیار» دارنده 6 طلا و یك نقره بازی های پاراآسیایی 2018 جاكارتا اظهار داشت: پاداش او برپایه آیین نامه، پرداخت می گردد.


به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا، شاهین ایزدیار 6 مدال طلا در مواد 100 متر كرال پشت كلاس، 50 متر كرال سینه كلاس، 200 متر مختلط، 100 متر پروانه، 100متر آزاد و 100 متر قورباغه در كلاس S10 و یك مدال نقره ماده 100 متر قورباغه كلاس S9 برای كاروان ورزشی ایران در بازی های پاراآسیایی 2018 جاكارتا به دست آورد و عنوان طلایی ترین عضو این كاروان را به خود اختصاص داد.
«ژاله فرامرزیان» روز شنبه در حاشیه افتتاحیه نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی در گفت و گو با خبرنگاران اضافه كرد: در آیین نامه پاداش قهرمانان و مدال آوران عنوان شده است كه هر ورزشكاری كه در یك رشته بیشتر از یك مدال یا چند مدال متوالی كسب كند، به چه ترتیبی پاداش او پرداخت خواهد شد.
وی تصریح كرد: برپایه آیین نامه به مدال آوران و قهرمانان، سكه پرداخت خواهد شد اما با وجود نوسانات قیمت سكه، اعتبارات ورزش افزایشی پیدا نمی نماید. با همكاری دولت، تا آخر امسال از قهرمانان مدال آور مانند سال های گذشته كه برای ایران افتخار آفرینی كرده اند، تجلیل بعمل خواهد آمد.
فرامرزیان همینطور درباره برپایی نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی، اظهار داشت: این نمایشگاه محل خوبی برای عرضه محصولات داخلی و رقابت آنها برای عرضه كیفیت بهتر به مردم است. البته با عنایت به مشكلات ارزی كه در تولید اقلام ورزشی وجود دارد امیدواریم كه وزارت صنعت، معدن و تجارت همكاری لازم را برای واردات مواد اولیه تولید كنندگان داخلی فراهم آورد و در كنار آن بانك مركزی هم با ارائه راهكارهایی در زمینه تامین ارز، باری از مشكلات تولیدكنندگان را بكاهد.
وی افزود: وزارت ورزش و جوانان هم تلاش دارد تا در زمینه اقلام ورزشی برپایه ردیف اعتباری كه برای آن تامین شده، آن را در میان استان ها توزیع كند كه البته برای رسیدن به استانداردها، نیاز به عزم ملی دارد.
هفدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی روز شنبه با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران افتتاح شد.
این نمایشگاه كه هدف از برگزاری آن كوشش برای توسعه و گسترش رشته های مختلف ورزشی كشور اعلام شده، تا 24 مهر برپاست و بزرگ ترین و معتبرترین شركت ها، كارخانه ها و تولیدكنندگان ورزشی داخلی و خارجی در آن حضور دارند.
ورزشی**9250**1067**2024


1397/07/22
19:25:12
5.0 / 5
4562
تگهای خبر: افتتاحیه , بازی , رقابت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بیلیارد