قهرمان تكواندوی جهان :

مدال قهرمانی جهان را برای كسب سهمیه المپیك می خواهم

مدال قهرمانی جهان را برای كسب سهمیه المپیك می خواهم

ایت بال: تبریز- قهرمان تكواندوی جهان و آسیا در وزن منهای63 كیلوگرم با اشاره به اینكه تا المپیك 2020 ژاپن 2سال باقی است، اظهار داشت: مسابقات قهرمانی جهان كه مهر ماه امسال در انگلیس برگزار می گردد گامی به سمت كسب سهمیه المپیك است و برای راه یابی به این میدان ورزشی تلاش می كنم.


'میرهاشم حسینی' روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تصریح كرد: برای آمادگی برای شركت در مسابقات گرند پری جهان در منچستر انگلیس در اردوی تیم ملی هستم.
وی اضافه كرد: كسب مدال در این مسابقات برای المپیك و رتبه بندی جهانی محاسبه می گردد و مدال طلا 40 امتیاز دارد.
حسینی اظهار داشت: تمام تلاش خویش را برای راهیابی به المپیك 2020 انجام می دهم و در صورت قرار گرفتن بین 6 نفر برتر جهان در رنكینگ فدارسیون جهانی برای اولین بار به این مسابقات راه می یابم.
وی با اشاره به اینكه شرایط در اردوی تیم ملی تكواندو خوب و او از آمادگی جسمانی و فنی خوبی برخوردار است، افزود: اردوی تیم ملی از چهار روز پیش شروع شده و تا 23 مهر ماه جاری ادامه می یابد.
حسینی خاطرنشان كرد: بعد از كسب مدال نقره در مسابقات گرند پری چین تایپه كه 2 هفته پیش بدست آوردم و با روحیه بالایی كه دارم برای كسب مدال طلا در مسابقات گرند پری منچستر انگلیس تمام تلاش خویش را می كنم.
قهرمان تكواندوی جهان در وزن منهای 63 كیلوگرم بیان كرد: مهمترین رقبایم در مسابقات انگلیس از كره جنوبی، روسیه و چین تایپه است.
حسینی همینطور با اشاره به كسب مدال طلای مسابقات آسیایی جاكارتای اندونزی، اظهار داشت: تجلیل از مدال آوران انجام نشده و البته بیشتر استان ها از قهرمانان خود تجلیل كرده اند اما در آذربایجان شرقی خبری از این اقدام نیست.
میرهاشم حسینی متولد 1377شمسی، ورزشكار شایسته شهرستان میانه در آذربایجان شرقی، نایب قهرمان مسابقات گرند پری چین تایپه و قهرمان 2017 جهان در كره جنوبی، قهرمان آسیا در 2018 جاكارتا و برنده مدال طلای المپیك 2017دانشجویان در چین است.
3093/518


1397/07/11
12:01:56
5.0 / 5
4448
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
بیلیارد