پرتابگر شیرازی به بازی های المپیك نوجوانان اعزام می گردد

پرتابگر شیرازی به بازی های المپیك نوجوانان اعزام می گردد

ایت بال: شیراز – رئیس هیات دو و میدانی فارس اظهار داشت: محمد رضا رحمانی فر، پرتابگر شیرازی به سومین دوره رقابت های المپیك نوجوانان كه مقرر است در آرژانتین برگزار شود، اعزام می گردد.


سیروس زارع مهذبیه دوشنبه در گفت وگو با ایرنا اضافه كرد: تیم دو و میدانی ایران با سه ورزشكار در این رقابت ها شركت خواهد نمود.
وی افزود: رحمانی فر هم اینك در اردوی تیم ملی در گرگان سپری می كند و این اردو تا قبل از اعزام به المپیك ادامه دارد.
زارع مهذبیه اضافه كرد: تیم ملی دو و میدانی ایران با تركیب محمدرضا رحمانی فر در پرتاب دیسك، مهدی رضایی در دو 100 متر و حمیدرضا كیا در پرش سه گام، سیزدهم مهرماه تهران را به مقصد بوینوس آیرس پایتخت آرژانتین ترك خواهد نمود.
این پیشكسوت ورزش فارس تصریح كرد: در رقابت های دو و میدانی المپیك نوجوانان كه نوزدهم تا بیست و چهارم مهر ماه جاری برگزار می گردد 170 كشور شركت دارند.
رحمانی فر مدال نقره پرتاب دیسك نوجوانان آسیا را در سال 2018 كه در تایلند برگزار شد، در كارنامه دارد.
در اولین دوره بازی های المپیك نوجوانان كه در سال2010 با حضور ورزشكاران 86 كشور به میزبانی سنگاپور برگزار شد، كاروان ایران با 52 ورزشكار در 13 رشته و با كسب پنج مدال (2طلا، 2 نقره و یك برنز) و قرار گرفتن در جایگاه بیست و ششم پایان یافت.
ورزشكاران شركت كننده از ایران در دومین دوره این بازی ها كه در سال 2014 در شهر نانجینگ چین برگزار شد، با 16 ورزشكار و كسب سه نشان طلا و سه برنز و قرار گرفتن در جایگاه بیست و چهارم به كار خود آخر دادند.
كاروان ورزشی ایران با 34 ورزشكار پسر و 15 ورزشكار دختر در مجموع با 49 شركت كننده در 18 رشته راهی سومین دوره این رقابت ها می گردد.
سومین دوره بازی های المپیك 2018 نوجوانان با شركت 206 كشور از چهاردهم مهرماه در آرژانتین آغاز می گردد و تا بیست و ششم همین ماه ادامه دارد.
7368 /1876


1397/07/04
22:32:03
5.0 / 5
4228
تگهای خبر: بازی , تیم , تیم ملی , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
بیلیارد