ورزشكار گیلانی مقام دوم دو و میدانی دختران كشور را به دست آورد

ورزشكار گیلانی مقام دوم دو و میدانی دختران كشور را به دست آورد

ایت بال: رشت - یك ورزشكار گیلانی موفق به كسب مقام دوم مسابقات دو و میدانی دختران رده سنی امید كشور شد.


مسئول روابط عمومی اداره كل ورزش و جوانان گیلان عصر دوشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا در رشت تصریح كرد: ژاله اصلانی از گیلان در اولین مرحله مسابقات دو و میدانی لیگ امید دختران كشور مقام دوم و مدال نقره را از آن خود كرد.
سعید علیپور اضافه كرد: بر این اساس این ورزشكار شایسته گیلانی در ماده 3000 متر با مانع با حریفان خود به رقابت پرداخت كه در نهابت توانست بعد از دونده ای از زنجان، مقام دوم این رشته را كسب و مدال نقره این دوره از مسابقات را بر گردن بیاویزد.
وی افزود: در اولین مرحله رقابت های دو و میدنی لیگ امید دختران كشور، زبده ترین ورزشكاران این رده سنی از استان های مختلف كشور در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران با هم به رقابت پرداختند.
وی بیان كرد: بر مبنای آیین نامه مصوب فدراسیون دو و میدانی ورزشكاران شركت كننده در ابن دوره از مسابقات، در مواد 200 متر، 100متر با مانع، 800 متر، 3000 متر با مانع، پنج كیلومتر پیاده روی، پرتاب نیزه، پرتاب دیسك، پرش طول و پرش ارتفاع با هم به رقابت پرداختند.
مسئول روابط عمومی اداره كل ورزش و جوانان گیلان تصریح كرد: همینطور در پابان با عنایت به اعلام ركوردهای حدنصاب، هر ورزشكاری كه موفق به ثبت آن شد از جانب فدراسیون دو و میدانی جایزه دریافت و به مرحله بعدی مسابقات كشور راه خواهد یافت كه بر این اساس، ژاله اصلانی دونده شاییته گیلانی با كسب مقام دوم رشته 3000 متر با مانع، به مرحله دوم این رقابت ها هم صعود كرد.
7285 /6030


1397/06/31
12:39:49
5.0 / 5
4728
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
بیلیارد