دو و میدانی خوزستان بعد از 6 سال در لیگ برتر حاضر می گردد

دو و میدانی خوزستان بعد از 6 سال در لیگ برتر حاضر می گردد

ایت بال: اهواز - دبیر هیات دو و میدانی خوزستان اظهار داشت: یك تیم خوزستانی بعد از 6 سال غیبت این استان در سطح اول دو و میدانی كشور، با رایزنی به عمل آمده در رقابت های لیگ برتر امسال شركت می كند.


سعید پویا روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه كرد: با پیگیری هیات دو و میدانی استان و همكاری منطقه آزاد اروند، بعد از سال ها، تیم منطقه آزاد اروند خوزستان بعنوان تنها نماینده استان در لیگ برتر دو و میدانی شركت می كند.
وی اظهار داشت: با عنایت به استعدادهای نهفته ای كه در زمینه دو و میدانی در خوزستان وجود دارد تلاش می نماییم بهترین عملكرد را در لیگ برتر داشته باشیم.
وی دلیل حضور نداشتن خوزستان را در لیگ برتر دو و میدانی، نبود حامی مالی دانست و اضافه كرد: با عنایت به اینكه رشته دو و میدانی درآمدزا نبوده و تبلیغات گسترده ای ندارد همینطور مسابقات آن با استفاده از تلویزیون پخش نمی گردد حامی مالی كمتر به سراغ این رشته می آید.
پویا، با اشاره به اینكه در خلال سال های اخیر هیات دو و میدانی خوزستان هیچ گونه منبع درآمدزایی نداشته افزود: متاسفانه هیات خوزستان اماكن ورزشی و یا بنگاه اقتصادی ندارد كه بتواند همچون استان های دیگر در لیگ برتر تیمداری كند.
وی اظهار داشت: هیات دو و میدانی قزوین كه هتل ورزش این شهرستان را زیرپوشش خود دارد با همین نام یك تیم روانه مسابقات می كند اما دفتر هیات دو و میدانی خوزستان یك زیر پله مستقر است.
پویا اضافه كرد: ازبهمن سال گذشته هیچ بودجه ای در اختیار این هیات قرار نگرفته این در شرایطی است كه بیش از 12 اعزام به مسابقات كشوری داشتیم و هشت مسابقه استانی برگزار كردیم.
وی اظهار داشت: ورزشكاران ما در این رشته در مرحله اول و دوم مسابقات قهرمانی نوجوانان كشور در بخش آقایان و بانوان 46 نشان رنگارنگ كسب كردند.
دبیر هیات دو و میدانی خوزستان به برگزاری مسابقات لیگ برتر كشور از روز 6 مهر اشاره نمود و اضافه كرد: لیگ دو و میدانی خوزستان با حضور300 شركت كننده روز پنجشنبه در بخش آقایان و روز جمعه در بخش بانوان برگزار می گردد.
به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا تیم دو و میدانی فولاد خوزستان 6 سال پیش بعنوان نماینده خوزستان در رقابت های لیگ برتر شركت كرده بود.
9879/ 6037


1397/06/22
16:53:41
5.0 / 5
4943
تگهای خبر: تیم , رقابت , قهرمانی , مسابقه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
بیلیارد