تیم تیراندازی قرارگاه شمال غرب ارتش پنج مدال كشوری به دست آورد

تیم تیراندازی قرارگاه شمال غرب ارتش پنج مدال كشوری به دست آورد

ایت بال: ارومیه- تیم تیراندازی قرارگاه منطقه ای شمال غرب نیروی زمینی ارتش موفق به كسب 2 مدال انفرادی و سه مدال تیمی در اولین دوره مسابقات قهرمانی نیروی زمینی شد.


دبیر هیات تیراندازی قرارگاه منطقه ای شمال غرب ارتش روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه كرد: این مسابقات در رشته های تفنگ و تپانچه به مدت 2 روز در دانشگاه افسری امام علی (ع) برگزار گردید و 17 تیم از یگان های مختلف نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در آن حضور داشتند.
احسان خلیل نژاد بیان كرد: در بخش انفرادی تفنگ بادی ستوانیكم فریدون شریفی از قرارگاه منطقه ای شمال غرب دوم شد و در بخش انفرادی تپانچه ستواندوم محمدرضا روح پرور از این قرارگاه به مقام قهرمانی رسید.
وی افزود: در بخش تیمی تفنگ بادی تیم های هوا نیروز، قرارگاه منطقه ای شمال غرب و دانشگاه افسری امام علی (ع) و در بخش تیمی تپانچه هم تیم های ستاد نیرو، دانشكده افسری امام علی (ع) و قرارگاه منطقه ای شمال غرب به ترتیب اول تا سوم شدند.
وی با اشاره به مجموع مقام های كسب شده در این دوره از رقابت ها اظهار داشت: در مجموع تیمی هر دو اسلحه تفنگ و تپانچه هم تیم هوانیروز مقام اول را به دست آورد، قرارگاه منطقه ای شمال غرب نایب قهرمان شد و دانشگاه افسری امام علی (ع) بر سكوی سوم جای گرفت.
به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا سرمربی گری تیم قرارگاه منطقه ای شمالغرب نزاجا را میلاد طالبی برعهده داشت.
7156/2093


1397/05/08
22:00:33
5.0 / 5
4411
تگهای خبر: تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
بیلیارد