اسپری فلفل، توردوفرانس را مختل كرد

اسپری فلفل، توردوفرانس را مختل كرد

ایت بال: تهران- بدنبال تظاهرات كشاورزان محلی در فرانسه و دخالت نیروهای پلیس و استفاده از اسپری فلفل برای پراكنده كردن تظاهرات كنندگان، رقابت های توردوفرانس به صورت موقت متوقف گردید.


به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا، خبرگزاری رویترز روز سه شنبه با درج این خبر نوشت: در جریان مرحله شانزدهم این رقابت ها، نیروهای پلیس برای متفرق كردن كشاورزانی كه با تراكتور مسیر عبور دوچرخه سواران را سد كرده بودند، از اسپری فلفل استفاده كردند و همین امر باعث شد تا شركت كنندگان كه گاز فلفل دید آن ها را مختل كرده بود برای شستشوی چشم های خود، ركاب زدن را متوقف كرده و تا فروكش كردن تظاهرات و تنش ها و باز شدن مسیر، منتظر بمانند.
علاوه بر این، مسابقات امسال با تظاهرات ضد «كریس فروم» دوچرخه سوار بریتانیایی تیم اسكای هم همراه بوده است، هواداران این ورزش با وارد آوردن افترا دوپینگ و استفاده از داروهای آسم، این ورزشكار را هدف توهین و اعتراضات خود قرار دادند.
بر اساس اعلام اتحادیه جهانی دوچرخه سواری (UCI)، به دنبال بسته شدن پرونده دوپینگ «فروم»؛ قهرمان توردوفرانس در سال های 2013، 2015، 2016 و 2017، جواز حضور در مسابقات قهرمانی سال 2018 را به دست آورد.
صد و پنجمین دوره مسابقات دوچرخه سواری توردوفرانس در 21 مرحله و به مسافت سه هزار و 351كیلومتر در حال برگزاری است.
مرحله شانزدهم در راه كوهستانی به مسافت 218 كیلومتر از كاركاسون در جنوب فرانسه شروع شده است.
ورزشی**3991**1368


1397/05/04
18:16:07
5.0 / 5
4324
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
بیلیارد