وزیر ورزش و جوانان وارد زاهدان شد

وزیر ورزش و جوانان وارد زاهدان شد

ایت بال: زاهدان - مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به منظور بازدید از چند طرح عمرانی در مركز و شمال سیستان و بلوچستان بامداد امروز سه شنبه وارد زاهدان شد و مورد استقبال استاندار و شماری از نمایندگان مردم این استان در مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.


سرپرست اداره كل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان در حاشیه این سفر در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تصریح كرد: بازدید از طرح های عمرانی دهكده المپیك زاهدان و شهرستان های شمال استان از مهمترین برنامه های سفر یك روزه وزیر ورزش و جوانان به این استان است.
محمودرضا امیاری اضافه كرد: همینطور شركت در نشست نخبگان ورزشی از دیگر برنامه های سفر وزیر ورزش و جوانان به شمال سیستان و بلوچستان است.
به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا زندگی در جنوب شرق ایران زمین در استان پهناور سیستان و بلوچستان با پستی و بلندی ها و وضعیت جغرافیایی گوناگون و متنوع، وجود كوه، دشت، بیابان و دریا سبب شده تا هر فرد علاقه مند به ورزش بتواند خیلی از نیازهای ورزشی خویش را از طبیعت جستجو كند و بدون آنكه بداند ورزیده و تنومند رشد می كند.
بیش از 70 درصد جمعیت 2.8 میلیون نفری این استان را افراد زیر 30 سال تشكیل داده اند كه می توان از نیروی جوانی آنان برای هر نوع ورزشی به صورت سازمان یافته بهره گرفت.
یكی از فعالیت های مطلوب دولت تدبیر و امید ورود مستقیم به عرصه ورزش و جوانان بوده به صورتی كه اماكن ورزشی روباز و سرپوشیده استان به ترتیب از 130 و 123 مورد در سال 92 به 152 و 142 مورد در سال 95 افزایش یافته است.
بیش از 70 هزار ورزشكار در قالب حدود 50 هیات استانی و 500 هیات شهرستانی در سیستان و بلوچستان سازماندهی شده اند.
7316**3042


1397/04/27
13:36:15
5.0 / 5
4778
تگهای خبر: ورزش , ورزشی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
بیلیارد