برگزاری دوره های روانشناسی برای مربیان و ورزشكاران اعزامی به جاكارتا

برگزاری دوره های روانشناسی برای مربیان و ورزشكاران اعزامی به جاكارتا

ایت بال: مركز مشاوره و مهارت های ذهنی آكادمی ملی المپیك برای مربیان و ورزشكاران اعزامی به بازی های آسیایی جاكارتا كارگاه های آموزشی روانشناسی در تیرماه برگزار می نماید.


به گزارش ایت بال به نقل از ایسنا، نظر به اهمیت بحث روانشناسی ورزشی در ورزشكاران و تیم های مختلف ورزشی و همینطور نزدیك بودن به بازی های آسیایی جاكارتا، مركز مشاوره و مهارت های ذهنی آكادمی ملی المپیك به منظور آماده سازی روانی ورزشكاران و مربیان اعزامی به بازی های آسیایی، اقدام به برگزاری كارگاه های آموزشی تخصصی جهت ورزشكاران و مربیان اعزامی به این بازی ها در تیرماه كرده است.
تقویت اعتماد به نفس ورزشی، مربیگری موفق، راه های رسیدن به قهرمانی، مدیریت خواب در شب پیش از مسابقات، مسابقه بدون استرس، آمادگی روانی پیش از مسابقه و آشنایی با صدمه های روانی برای مربیان، عناوین كارگاه هایی است كه مركز مشاوره و مهارت های ذهنی آكادمی، تا پیش از اعزام تیم های ورزشی به بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاكارتا برگزار خواهد نمود.
مركز مشاوره و مهارت های ذهنی آكادمی ملی المپیك از فدراسیون ها و تیم های اعزامی به بازی های آسیایی تقاضا دارد، در صورت تمایل به استفاده از این كارگاه ها، درخواست خویش را به صورت كتبی به این مركز اعلام كنند.1397/04/15
13:06:39
5.0 / 5
4323
تگهای خبر: بازی , تیم , شنا , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
بیلیارد