سمنان میزبان مسابقات كشوری رشته تنیس شد

سمنان میزبان مسابقات كشوری رشته تنیس شد

ایت بال: سمنان- رییس هیأت تنیس سمنان اظهار داشت: این استان میزبان قهرمانی كشور این رشته ورزشی در بخش دختران و پسران شد.


عباس قادری روز یكشنبه در گفت وگو با ایرنا، اضافه كرد: مسابقات كشوری تنیس در تیر امسال در رده های سنی زیر14، 12، 10 سال برگزار می گردد و سمنان هم در بخش دختران و پسران آماده حضور در این دوره از رقابت هاست.
وی همینطور به میزبانی استان سمنان در كلاس داوری كشوری تنیس در مرداد ماه اشاره نمود و اظهارداشت: مسابقات كشوری تنیس در رده ب پسران هم شهریورماه در سمنان برگزار می گردد.
قادری، میزبانی استان سمنان در برگزاری مسابقات را مطلوب ارزیابی و تصریح كرد: با هماهنگی های صورت گرفته انتظار می رود همانند سایر میزبانی ها، برگزاری این دوره از مسابقات هم مطلوب باشد.
رییس هیأت تنیس استان سمنان، زمین اختصاصی تنیس را مهمترین مطالبه ورزشكاران این هیأت دانست و خاطرنشان كرد: برگزاری مسابقات بزرگ كشوری نیازمند زمین اختصاصی تنیس است.
وی بیان كرد: با حمایت اداره كل ورزش و جوانان این زمین در اختیار هیأت تنیس قرار گرفت اما ساخت و احداث آن نیازمند تأمین اعتبار است.
قادری تصریح كرد: شروخ ساخت چهار زمین تنیس در سمنان با كمك حامیان مالی زده شد اما تكمیل آن نیازمند 4 میلیارد ریال اعتبار است.
به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا، برگزاری مسابقات بزرگ كشوری نیازمند پنج زمین اختصاصی است در سمنان چهار زمین اختصاصی برای تنیس، در شاهرود و گرمسار هم 2 زمین اختصاصی برای تنیس در نظر گرفته شده است.
استان سمنان بیش از 30 هزار ورزشكار سازمان یافته دارد بیمه شده گان رشته ورزشی تنیس بیش از 30 نفر هستند.
6026/م.ع


1397/03/29
14:48:01
5.0 / 5
4347
تگهای خبر: ورزش , ورزشكار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
بیلیارد