به میزبانی بروجن

برترین دوچرخه سواران كراس كانتری معرفی گشتند

برترین دوچرخه سواران كراس كانتری معرفی گشتند

ایت بال: شهركرد- نفرات برتر اولین مرحله لیگ دوچرخه سواری قهرمانی كشور در ماده كراس كانتری به میزبانی شهرستان بروجن چهارمحال و بختیاری روز سه شنبه مشخص شدند.


به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا، در این دوره از رقابت ها كه با حضور ملی پوشان رده سنی جوانان و بزرگسالان در بروجن برگزار شد، فراز شكری و محمد حسین اسكندری قهرمان مرحله دوم لیگ دوچرخه سواری كوهستان در ماده كراس كانتری در رده سنی بزرگسالان و جوانان شدند.
مسابقات لیگ برتر دوچرخه سواری كوهستان در ماده كراس كانتری رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور 22 ركابزن در مسیر 20 كیلومتری سیادسرد بروجن به پایان رسید.
در آخر این رقابت ها، محمد حسین اسكندری از هیات قم به مقام نخست رسید و محمد جعفر مروج از هیات قم و علیرضا جباری از تیم شهر بهشت مشهد رتبه های دوم و سوم بخش جوانان را كسب كردند.
در رده سنی بزرگسالان هم فراز شكری كاپیتان تیم ملی موفق به كسب رتبه نخست كراس كانتری ایران در این دوره لیگ دوچرخه سواری كشور شد.
این دوچرخه سوار ایرانی هفته گذشته در مسابقات قهرمانی آسیا موفق به كسب مدال نقره شده بود.
در این دوره از رقابت ها، فراز شكری از تیم جاینت ایران نفر اول شد و فرزاد خدایاری از هیات كیش رتبه دوم و محمد پورشریف از تیم اسكات ایران رتبه سوم را از آن خود كردند.
به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا، شهرستان بروجن در 60كیلومتری مركز چهارمحال و بختیاری قرار دارد و بیش از این سه نفر از دوچرخه سواران بروجنی موفق به حضور در تیم ملی و كسب عناوین بین المللی شده بودند.
2097


1397/02/26
15:06:28
5.0 / 5
4454
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
بیلیارد