چگونه به هنگام ورزش كردن بیشتر كالری بسوزانید

چگونه به هنگام ورزش كردن بیشتر كالری بسوزانید

ایت بال: اغلب ورزشكاران قصد دارند كه در هنگام ورزش كالری سوزی بالایی داشته باشند تا به تناسب اندام ایده آل خود برسند. راه هایی برای افزایش كالری سوزی به هنگام ورزش كردن وجود دارد.


به گزارش ایت بال به نقل از ایسنا و به نقل از NBC، چند روش برای افزایش كالری سوزی در ورزش وجود دارد. اگر اهل باشگاه رفتن هستید و می خواهید بر روی دستگاه هایی مانند تردمیل ورزش كنید، بهتر است در بازه های كوتاه مدت و شدید ورزش كنید یا تردمیل را بر روی سطح شیب دار تنظیم كنید. در این صورت در زمان كمتر كالری بیشتری می سوزانید و سوخت و ساز بدن بالا می رود. ورزش های كوتاه مدت و شدید موثرترین ورزش ها برای سوزاندن چربی ها و كالری سوزی هستند.

به ورزش روزانه خود كمی حركات استقامتی اضافه كنید. این نوع حركات سبب افزایش كالری سوزی می گردد. بهتر است كه ورزش های استقامتی را بر روی گروه های عضلانی مختلف در بدن انجام دهید.

ورزش های پلیومتریك مانند برپی، لانگز و غیره می توانند كالری سوزی را بالا برند. معمولا ورزشكاران حرفه ای همچون بسكتبالیست ها، این ورزش ها را در برنامه خود دارند.

زمان گذاری هم یكی از روش ها برای افزایش كالری سوزی در باشگاه است برای خود زمان تعیین كنید، برای مثال هدف تان سوزاندن 10 كالری در 60 ثانیه باشد. بدین سان از زمانی كه در باشگاه دارید به بهترین نحو استفاده می كنید.

در برنامه ورزشی خود تنوع تولید كنید. از تمامی عضلات بدن در برنامه ورزشی استفاده كنید.
1397/01/16
22:55:12
5.0 / 5
4435
تگهای خبر: باشگاه , ورزش , ورزشی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
بیلیارد