داورزنی: قهرمانان برای عزت ایران جان می دهند

داورزنی: قهرمانان برای عزت ایران جان می دهند

ایت بال: تهران- «محمدرضا داورزنی» معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان، اظهار داشت: ورزشكاران و قهرمانان برای عزت و سربلندی ایران اسلامی، جان می دهند.


به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا، داورزنی روز دوشنبه در حاشیه مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان در گفت وگو با خبرنگاران، تصریح كرد: مجمع انتخاباتی این فدراسیون كه فدراسیون عشق و ایثار است، برگزار گردید و فعالیت «محمود خسروی وفا» بعد از سه دهه خدمت به آخر رسید.
وی اضافه كرد: «حمیدعلی صمیمی» رئیس جدید این فدراسیون كه در زمره ایثارگران كشور است، قدم در مسیر تازه ای گذاشته كه امیدواریم این فدراسیون هم در ادامه فعالیت های خود بتواند خدمات ارزشمند ای عرضه كند.
معاون وزیر ورزش اضافه كرد: خسروی وفا اكنون بعنوان سرپرست كمیته پارالمپیك تا زمان انتخابات، مسئولیت را برعهده دارد تا فرآیند انتخابات كمیته پارالمپیك فراهم گردد.
داورزنی ورزشكاران و قهرمانان را پیام آوران عزت و شرف كشور عنوان نمود و اظهار داشت: قهرمانان با افتخارآفرینی در عرصه های مختلف جهانی و آسیایی پرچم مقدس ایران را بارها به اهتزاز درآورده اند كه این كوچكترین دین آنان به كشور است.
وی اظهار داشت: در 40 سال قبل با وجود سختی های فراوان، ورزش كشور توانست افتخارات زیادی را در عرصه های مختلف كسب كند كه امیدواریم این مساله تداوم داشته باشد.
معاون وزیر ورزش در پاسخ سوالی درباره جلوگیری از ورود عكاسان و تصویربرداران به سالن مسابقات زنان ورزشكار، اظهار داشت: موضوعات
مربوط به تصویربرداری و عكاسی باید از قبل هماهنگ شود تا برای ورود آنان به سالن مسابقات مشكلی تولید نشود،. وزارت ورزش و جوانان نسبت به این مورد حساس است و به صورت جدی كار را پیگیری می كند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با كانال ورزشی ایرنا در تلگرام ایت بالvarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**9250**3783**1368
خبرنگار: گلی سفیدزاده** انتشار: خیراله شفیعی


1396/11/17
15:33:19
5.0 / 5
5078
تگهای خبر: سالن , فعالیت , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
بیلیارد