مصدومیت یا مشكل مالی

ستاره آمریکایی شهرداری گرگان جدا می شود؟

ستاره آمریکایی شهرداری گرگان جدا می شود؟

ایت بال: باتوجه به عدم حضور ویل چری در ترکیب تیم شهرداری گرگان در دو بازی گذشته، حالا شائبه هایی در خصوص اختلاف مالی این ستاره آمریکایی با مدیران این باشگاه مطرح گردیده است.به گزرش ایسنا، در صورتیکه «ویل چری» گارد آمریکایی تیم بسکتبال شهرداری گرگان از ستاره های اصلی این تیم در لیگ برتر و سوپر لیگ غرب آسیا محسوب می شود، در دو بازی قبل برای صدرنشین لیگ به میدان نرفت تا یکسری شائبه ها مطرح شود.

نخستین عدم حضور چری در ترکیب شهرداری گرگان، به بازی مهم این تیم مقابل طبیعت تهران در هفته یازدهم لیگ برتر برمی گردد، جایی که این گارد آمریکایی با لباس شخصی روی نیمکت شهرداری گرگان حضور یافت.

مصطفی هاشمی سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان، بعد از بازی با تیم طبیعت درباره ی دلیل عدم حضور چری در ترکیب تیمش، به ایسنا اظهار داشت: «او کمی از ناحیه کمر احساس درد داشت و ریسک نکردیم. چری روز جمعه برای ما بازی می کند و مشکل جدی ندارد.»

با وجود این صحبت های مصطفی هاشمی اما در دیدار روز جمعه (۸ دی ۱۴۰۲) شهرداری گرگان مقابل آورتا ساری (بازی معوقه هفته دهم)، ویل چری بار دیگر در ترکیب تیم شهرداری حضور نداشت تا این دفعه شائبه هایی مبنی اختلافات مالی این بازیکن با مدیریت باشگاه شهرداری گرگان مطرح شود.شنیده می شود که دلیل عدم حضور ستاره آمریکایی در ترکیب شهرداری، پرداخت نشدن مطالبات این بازیکن است. ضمن این که شنیده شده در صورت ادامه این شرایط، ستاره آمریکایی تصمیم به جدایی دارد.

ویل چری که در آغاز فصل جایگزین پری پتی ستاره سالهای قبل شهرداری گرگان شد (پتی ۵ فصل متوالی در ترکیب شهرداری حضور داشت) و الان باید دید این ستاره آمریکایی به حضورش در شهرداری گرگان ادامه خواهد داد یا خیر. چری اکنون امتیاز آورترین بازیکن رقابت های سوپر لیگ بسکتبال غرب آسیا نیز بشمار می رود.

منبع:

1402/10/11
10:54:26
5.0 / 5
252
تگهای خبر: بازی , باشگاه , تیم , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
بیلیارد