درحساس ترین بازی های هفته هشتم درشهرهای آمل وتهران رقم خورد؛

مدعیان لیگ برتر بسکتبال مقابل تیم های مازندرانی زمین گیر شدند

مدعیان لیگ برتر بسکتبال مقابل تیم های مازندرانی زمین گیر شدند

ایت بال: مازندران تیم کاله مازندران و آورتا ساری با پیروزی برابر دو تیم مدعی و بالانشین جدول رده بندی مسابقات لیگ برتربسکتبال باشگاه های کشور، شگفتی ساز هفته هشتم این مسابقات شدند.تیم کاله مازندران در بازی مهم هفته هشتم عصرپنجشنبه ۱۶ آذرماه درسالن ورزشی پیامبراعظم آمل میزبان تیم پالایش نفت آبادان بود و در نهایت میهمان بالای جدولی خودرا با نتیجه نزدیک ۹۳ بر ۸۷ با شکست بدرقه کرد.

شاگردان "علی آرزومندی " درتیم کاله مازندران در این مسابقات که از حمایت پرشور و استقبال خوب حدود یک هزار تماشاگرآملی بهره مند بودند، دست اول و دوم این مسابقه را مطابق انتظار و با بوجودآوردن اختلاف امتیاز زیاد به نفع خود پیش بردند.

کاله ای ها که بعد از سه شکست متوالی خانگی و بیرون از خانه تحت فشار سنگین هواداران و جدول مسابقات بودند، پای به نیمه دوم این مسابقه حساس گذاشتند.

نیمه دوم این جدال حساس و سرنوشت ساز که تعیین کننده درصدر جدول لیگ برتر بسکتبال نیز بود، با بازگشت خوب آبادانی ها آغاز شد.

شاگردان" حماد سامری" در تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان که برای جا نماندن از کورس مدعیان به پیروزی برابر کاله مازندران امید زیادی داشتند، نیمه دوم را به قصد جبران وکم کردن فاصله امتیازی وارد زمین شدند و با پرتاپ های ۳ امتیازی موفق و دفع توپ های کاله ای، به یک قدمی تیم میزبان رسیدند.

اوج هیجان دو تیم در دست چهارم وسرنوشت ساز رقم خورد و درحالی که تیم کاله درشروع این دست از نفتی ها پیش افتاده بود، در دقایق میانی این دست نفتی ها با فرصت سوزی بازیکنان تیم کاله درکسب امتیاز، از حریف خود پیشی گرفتند، اما کاله ای ها که از حمایت تماشاچیان خودی برخوردار بودند، با فشارهمه جانبه و تشویق های بی امان بازی را به تساوی کشاندند تا تکلیف تیم قهرمان در پنج دقیقه وقت اضافه مشخص شود.

شاگردان علی آرزومندی درتیم کاله در وقت های اضافه، بهتراز حریف خود عمل کردند و درنهایت با اختلاف ۶ امتیازی با نتیجه ۹۳ بر ۸۷ پیروز این جدال سخت و ۲ امتیاز باارزش بازی خانگی شدند.این چهارمین پیروزی کاله مازندران درمقابل چهارمین شکست این فصل آنها درلیگ برتر بسکتبال باشگاه های کشور بود که موقعیت آنها را با ۱۲ امتیاز در رده پنجم جدول رده بندی قرار داد.

شگفتی سازی آورتا ساری برابر مدعی لیگ برتر

تیم آورتا ساری دیگر نماینده مازندران دراین مسابقات که درهفته هشتم به تهران و دیدار تیم طبیعت رفته بود، همانند بازی هفته گذشته موفق به شکست میزبان مدعی خود با نتیجه ۷۴ بر ۶۸ شد.

شاگردان " سیامک ویسی " در تیم آورتا ساری که هفته گذشته در بازی خانگی موفق به شکست تیم فولاد هرمزگان شده بودند، با کسب سومین پیروزی این فصل خود برابر تیم طبیعت تهران و پنج شکست قبلی، در جدول رده بندی این مسابقات ۱۱ امتیازی و در رده نهم جدول قرار گرفتند.

در هفته نهم این مسابقات روزپنجشنبه ۲۳ آذر تیم کاله مازندران به مصاف میزبان رده یازدهمی خود تیم رعد پدافند مشهد خواهد رفت و تیم آورتا ساری هم دربازی خانگی درآمل از تیم رده هشتمی لیموندیس فارس میزبانی خواهدنمود.

در مسابقات امسال لیگ برتر بسکتبال باشگاه های کشور ۱۲ تیم رفت و برگشت با هم رقابت می کنند.

تیم های کاله و آورتا ساری دو نماینده امسال مازندران در مسابقات لیگ برتر بسکتبال باشگاه های کشور هستند.

منبع:

1402/09/17
15:07:24
5.0 / 5
238
تگهای خبر: بازی , باشگاه , تیم , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بیلیارد