کافه سیلور

از کجا زنجیر نقره بخریم؟

از کجا زنجیر نقره بخریم؟

زنجیر نقره ‌بین زنان در سراسر جهان محبوبیت زیادی دارد. زنجیر نقره ای ظریف و پیچیده هستند و جزئیات ظریف و در عین حال چشمگیر را به لباس شما اضافه می کنند.


از کجا زنجیر نقره بخریم؟

فروشگاه عمده فروشی نقره کافه سیلور  با ارايه خدمات زیر در خدمت صنعت طراحی نقره و ساخت نقره و فروش نقره میباشد

زنجیر نقره

زنجیر نقره‌ خود را برای علامتی که به عنوان علامت مشخصه شناخته می ‌شود، بررسی کنید. نقش اعداد "925" نشان می دهد که زنجیره حاوی 92.5٪ نقره خالص است. علائم دیگر ممکن است "نقره استرلینگ"، "استر" یا "استرلینگ" باشد. علائم معمولاً روی قلاب یا حلقه انتهایی زنجیره دیده می شود. یک آهنربا بالای زنجیر خود نگه دارید. نقره دارای خاصیت مغناطیسی نیست، بنابراین اگر زنجیره شما به سمت آهنربا کشیده شود، نقره واقعی نیست. زنجیر نقره خود را با کالایی با وزن مشابه که می دانید از نقره واقعی ساخته شده است مقایسه کنید. اگر وزن یکسان باشد، زنجیر نقره ای شما به احتمال زیاد اصل است.

 

دسته بندی محصولات کافه سیلور (نقره)

 1. جواهرات
 2. نقره
 3. عمده فروشی نقره
 4. بنکداری نقره
 5. گردنبند نقره
 6. شمش نقره
 7. دستبند نقره
 8. پابند نقره
 9. انگشتر نقره
 10. گوشواره نقره
 11. تسبیح نقره
 12. ست نقره
 13. نیم ست نقره
 14. پیرسینگ
 15. حلقه نقره
 16. طلا
 17. آموزش ساخت نقره

 

زنجیر نقره

زنجیر نقره‌ خود را برای علامتی که به عنوان علامت مشخصه شناخته می ‌شود، بررسی کنید. نقش اعداد "925" نشان می دهد که زنجیره حاوی 92.5٪ نقره خالص است. علائم دیگر ممکن است "نقره استرلینگ"، "استر" یا "استرلینگ" باشد. علائم معمولاً روی قلاب یا حلقه انتهایی زنجیره دیده می شود. یک آهنربا بالای زنجیر خود نگه دارید. نقره دارای خاصیت مغناطیسی نیست، بنابراین اگر زنجیره شما به سمت آهنربا کشیده شود، نقره واقعی نیست. زنجیر نقره خود را با کالایی با وزن مشابه که می دانید از نقره واقعی ساخته شده است مقایسه کنید. اگر وزن یکسان باشد، زنجیر نقره ای شما به احتمال زیاد اصل است.

- چگونه یک زنجیر نقره تقلبی را تشخیص دهیم

برای بررسی زنجیر نقره‌ بهتر است عینک و دستکش محافظ بپوشید. یک قطره اسید نیتریک به قسمت کوچکی از زنجیره خود اضافه کنید. اگر سبز شد، از نقره اصلي ساخته نشده است. اسید نیتریک یک ماده شیمیایی با محتوای مس بالا است که باعث تغییر رنگ اقلام غیر نقره ای می شود. زنجیر خود را با یک پارچه نرم و رنگ روشن به آرامی مالش دهید. اگر لکه های سیاه روی پارچه ظاهر شود، زنجیر احتمالاً نقره اصلی است. نقره واقعی هنگام قرار گرفتن در معرض هوا اکسید می شود. این باعث ایجاد تیرگی می شود که هنگام مالش روی پارچه ظاهر می شود. جواهرات و اقلام تزئینی ساخته شده از نقره برای قرن ها ارزشمند بوده اند. نامگذاری نقره می تواند گیج کننده باشد.

تفاوتی بین نقره عیار و نقره 925 عیار وجود ندارد. خلوص نقره دارای یک علامت عددی بر اساس 1000 است. نقره خالص معمولا دارای رتبه 999 است. نقره استرلینگ باید 92.5 درصد خالص (یا 925) باشد تا به عنوان نقره استرلینگ طبقه بندی شود.

- خواص نقره

نماد شیمیایی نقره Ag است و عدد اتمی آن 47 است. زنجیر نقره‌ در خالص ترین شکل آن بسیار نرم است و بنابراین برای جواهرات یا ظروف چندان کاربردی نیست. برای بهبود عملکرد نقره، نقره خالص را با فلزات دیگر (معمولا مس) مخلوط می کنند. نقره استرلینگ دارای 92.5 درصد نقره و 7.5 درصد مس یا آلیاژ دیگر است. فلزات حاوی کمتر از 92.5 درصد نقره استرلینگ نیستند.

نکات قابل توجه در بررسی عملکرد زنجیر نقره‌

زنجیر نقره ‌بین زنان در سراسر جهان محبوبیت زیادی دارد. زنجیر نقره ای ظریف و پیچیده هستند و جزئیات ظریف و در عین حال چشمگیر را به لباس شما اضافه می کنند. رنگ نقره ای صیقلی، به زیبایی می درخشد و به هر رنگ پوستی از روشن تا تیره می آید. زنجیرهای نقره ای نازک به دلیل تطبیق پذیری بسیار محبوب هستند. علاوه بر این، استفاده از یک زنجیر نقره ای شیک به عنوان جواهرات روزمره شما بی نظیر است، زیرا می توانید آن را در یک روز معمولی، یک مراسم رسمی یا یک رویداد خاص بپوشید. با طیف گسترده ای از سبک ها و طرح ها از کلاسیک تا معاصر، یک گردنبند نقره  زنجیره ای نقره زیبا برای هر سلیقه ای وجود دارد.

 

1. گردن بند زنجیری کابل نقره ای زیبا

یک زنجیر کابل نقره ای ظریف که از نقره با کیفیت بالا ساخته شده است. طراحی ساده و شیک آن را به محبوب ترین گردنبند زنجیری برای ست کردن با آویز تبدیل کرده است. پیوندهای گرد و سطح صیقلی آن هر زمان که نور آن را بگیرد به زیبایی می درخشد. اگر آویز نقره ای دارید و یک زنجیر همیشگی برای آن می خواهید، یک زنجیر کابل نقره ای نازک انتخابی بی نظیر است. زنجیر کابل 1 میلی متری ساخته شده از نقره برای شما انتخابی مناسب است.

2. گردنبند زنجیری نقره ای ظریف

زنجیر نقره یک زنجیر براق است که از حلقه های جعبه ای شکل ساخته شده است. پیوندها به طور یکپارچه در هم قفل شده اند و سبکی را ایجاد می کنند که حتی در اندازه های ظریف نیز قوی است. دو نوع زنجیره جعبه کلاسیک وجود دارد: مربع و گرد. پیوندهای مربعی شکل ظاهری شیک ‌تر را ارائه می ‌دهند، در حالی که حلقه ‌های گرد تعریف بیشتری به زنجیره می ‌دهند. هر دو به یک اندازه زیبا هستند. زنجیره جعبه نقره‌ای دارای حلقه‌ های مربعی است و زنجیرهای جعبه‌ فولادی ضد زنگ با رنگ نقره‌ای عرضه می‌شوند. زنجیر 0.6 میلی متری ساخته شده از نقره استرلینگ بسیار مناسب شما است.

خرید زنجیر نقره

اشتباه نکنید، این روزها تقریباً همه چیز را می توان جعل کرد حتی زنجیر نقره. اگر در مورد جواهرات "نقره ای" خود یا قطعه ای که قصد خرید آن را دارید فکر می کنید، باید این ادامه مطلب را بخوانید. بیایید در مورد جواهرات نقره واقعی و نحوه تشخیص جواهرات نقره تقلبی صحبت کنیم. ممکن است از خود بپرسید چگونه بفهمیم نقره واقعی است؟ آیا نقره استرلینگ نقره واقعی است؟ چگونه می توان نقره واقعی را تشخیص داد؟ چگونه نقره اصل را از نقره تقلبی را تشخیص داد؟

در حقیقت نقره یک فلز نجیب در نظر گرفته می شود زیرا در برابر خوردگی و اکسیداسیون مقاومت می کند به گونه ای که سایر عناصر مقاومت نمی کنند. نقره خالص فلز نرمی است که از ابتدا مورد تحسین قرار گرفته است. عنصری براق که در جواهرات، سکه های نقره، ظروف و موارد دیگر استفاده شده است.

- با استفاده از نکات زیر از کیفیت کالای نقره ای خود اطمینان حاصل کنید.

1. آیا نشان 925 دارد؟

جواهرفروشان معتبر دوست دارند جواهرات خود را با مهر .925 حک کنند تا به مشتریان خود بفهمانند که معتبر هستند. شاید حتی متوجه نشده باشید، زیرا تمبرها معمولاً کوچک و در مکان های محتاطانه هستند. داخل انگشتر نقره یا قسمت زیر دستبند نقره یا گاهی اوقات کنار گیره آن را بررسی کنید. آیا .925 کوچکی دارد؟ اگر این چنین است، زنجیر نقره واقعی است! به خاطر داشته باشید که هر تکه نقره واقعی این علامت را نخواهد داشت، اما اکثریت این علامت را خواهند داشت. این فقط یک راه برای گفتن است.

2-آیا کدر می شود؟

این یک سوال گول زننده در رابطه با خرید زنجیر نقره است! اگر پاسخ مثبت است، این دقیقاً چیز بدی نیست. اگر نقره استرلینگ شما کدر شد، در واقع نشانه واقعی بودن آن است. نقره تقلبی به مرور زمان درخشش خود را از دست می دهد و در زیر آن می تواند تعدادی فلز با پایه ارزان قیمت وجود داشته باشد که ممکن است پوست شما را سبز کند. هیچ مقدار پولیشی رنگ براق نقره را بر نمی گرداند. برعکس، نقره واقعی را می‌توان به رنگ اصلی و براق خود جلا داد، مهم نیست که چقدر زمان گذشته است. جواهرات را از روی لکه دار بودن آن قضاوت نکنید. بسیاری از طراحان نقره عیار لوکس اکنون یک لایه ضخیم از رودیوم (خانواده پلاتین) به نقره استرلینگ اضافه می کنند تا از کدر شدن و حفظ درخشش آن جلوگیری کند.

3. نگاه کنید

اگر زمان کافی برای بازدید از یک جواهرساز حرفه ای را ندارید، می توانید با استفاده از چیزی که از قبل دارید، تست های زیادی را روی جواهرات نقره ای منحصر به فرد خود انجام دهید: حواس خود.

نگاه کنید: آیا بیرون آن پوسته پوسته می شود؟ رنگ تحریف شده؟ لایه های فلزی ان چگونه است؟ همه نشانه ها به یک جواهر تقلبی اشاره دارد.

احساس کنید : آیا زنجیر نقره ناهموار است؟ خراش دارد؟ به طور کلی صاف نیست؟ پس این ماده شبیه نقره واقعی به نظر نمی رسد. آیا فوق العاده محکم است؟ این می تواند عنصر متفاوتی باشد، زیرا نقره تا حدی نرم و قابل خم شدن است. این آزمایشات در خانه باید برای بررسی کیفیت نقره شما کافی باشد. اما اگر اطمینان بیشتری می خواهید، ادامه مطلب را با خیال راحت بخوانید. نتایج علمی آزمایش اسید را نمی توان انکار کرد.

سایر موارد موثر در خرید زنجیر نقره

4. تست اسید

یکی از مطمئن ترین راه ها برای تشخیص واقعی بودن یا نبودن زنجیر نقره، انجام یک آزمایش اسیدی ساده است. اگر وقت دارید، این کار را در جواهرفروشی محلی خود انجام دهید. آنها آزمایش را در محل انجام می دهند. اگر ترجیح می دهید این کار را در خانه انجام دهید، راه حل مناسب را انتخاب و خودتان آن را امتحان کنید! به زبان ساده: یک قطره اسید روی نقره مورد نظر قرار دهید. اگر اسید تغییر رنگ دهد، رنگ ‌های خاصی نشان می ‌دهد که تقلبی است یا خیر. اگر رنگ اسید ثابت بماند، یعنی نقره شما واقعی است.

5. تست آهنربا

این تست بیشتر برای یافتن جعلی بودن چیزی است که دارید. آیا چیزی را خریداری کردید که فکر می کردید واقعی است و اکنون چندان مطمئن نیستید؟ اگر جواهرات شما به سطوح مغناطیسی متصل است، آن ماده فقط نقره نیست. نقره برخلاف سایر مواد دیگر هم چون، آهن، نیکل، کبالت و مانند آن به طور قابل توجهی مغناطیسی نیست. آیا می خواهید بفهمید که نقره شما واقعی است یا تقلبی؟ در بازدید بعدی خود از بازار، یک آهنربا کوچک همراه خود بیاورید و آن را همانجا تست کنید.

 

انواع دیگر زنجیر نقره

نقره استرلینگ همان چیزی است که در مورد جواهرات به دنبال آن هستید. در اینجا چند نوع دیگر از آلیاژهای نقره وجود دارد که ممکن است با آنها برخورد کنید:

نقره مکزیکی: 95٪ نقره، 5٪ مس (بیشتر برای ارز استفاده می شود تا جواهرات)

 

نقره سکه: 90٪ نقره، 10٪ مس (یک ماده جواهرات معمولی نیست)

نقره بریتانیا: 95.84% نقره!!

امروزه انواع مختلفی از نقره در بازار موجود است. آشنایی با فلزات رقیب در بازار مهم است تا به مشتریان خود در مورد استانداردهای کیفیت نقره و جایگزین های موجود در صنعت آموزش دهید.

 

- آلیاژهای نقره

ابتدا، مشتریان باید بدانند که نقره مورد استفاده در جواهرات معمولاً یک آلیاژ است که به معنای مخلوط فلزی از دو یا چند عنصر از جدول تناوبی است. نقره یک عنصر است. سایر عناصر فلزی به دلایل مختلفی که در زیر توضیح داده شده است با نقره آلیاژ می شوند.

- علائم کیفیت

دوم، بسیاری از جواهرات نقره تمام شده دارای مهر کیفیت در جایی روی قطعه خواهند بود. این سریعترین راه برای تشخیص کیفیت است. مواردی از علامت گذاری تقلبی وجود دارد اما نسبتاً نادر است. این علامت های کوچک ممکن است فقط با بزرگنمایی خوانا باشند. با این حال، اقلام یا اجزای جواهرات تنها زمانی ملزم به داشتن مهر هستند که سطحی در دسترس باشد. به همین دلیل، یافته ها و اجزای کوچک اغلب بدون مهر هستند، حتی اگر آلیاژهای با کیفیتی باشند. استانداردهای تمبر کیفیت در بخش های زیر توضیح داده شده است.

نگه داشتن مشتریان در درازمدت به معنای ایجاد اعتماد در کیفیت جواهرات شماست. از آنجایی که مراقبت از زنجیر نقره و همچنین تمیز کردن آن آسان است، اغلب انتخاب محبوبی برای مصرف کنندگان است زیرا می دانند که می توانند به کیفیت آن اعتماد کنند. استفاده از لوازم نقره از یک تامین کننده معتبر یکی از ساده ترین راه ها برای اطمینان از کیفیت طولانی مدت جواهرات شما است.

در زنجیر نقره زیبایی در سادگی نهفته است. از این رو متخصصین این حوزه زنجیره های نقره ای با طراحی خاص را ارائه می دهند که می تواند ظاهر شما را برای هر مناسبت و رویدادی زیبا کند. این واقعیت را نمی توان انکار کرد که یک زن دوست دارد گردنبندهای سنگین و خیره کننده ای از سنگ های قیمتی و فلزات گران قیمت به دست بیاورد تا در هر مهمانی که شرکت می کند، نقش مهمی داشته باشد. با این حال، زیبایی زنجیرهای نقره ای در سادگی و ظرافت آنها نهفته است که آنها را به اکسسوری مورد علاقه هر زن در سراسر جهان تبدیل می کند. شما می توانید زنجیرهای نقره ای نفیس را با لباس های سنتی و مجلل، صرف نظر از مراسمی که در آن شرکت می کنید، ست کنید.

همه چیز در رابطه با زنجیر نقره

زنجیره های نقره ای توسط کارشناسان این حرفه، به عنوان یک برند به دلیل خلاقیت و قطعات با کیفیتی که در مجموعه خود به نمایش می گذارند شناخته شده است. با توجه به خواسته ها و ترجیحات هر فردی، ما از هیچ تلاشی برای طراحی زنجیر نقره ای بی عیب و نقص برای برآورده کردن انتظارات همه مشتریان خود دریغ نمی کنیم. صنعتگران و متخصصان این حوزه هر قطعه را با در نظر گرفتن آخرین روند مد ایجاد می کنند. زنجیر نقره زینتی ایده آل برای هر خانمی است و می تواند در رویدادهای خاص یا در زندگی روزمره نیز استفاده شود.

علاوه بر این، خرید آنلاین آنها از وب سایت مطمئناً فشاری بر کیف پول شما وارد نمی کند، زیرا اکثر متخصصین این حوزه زنجیره های نقره ای مد روز را با قیمت های رقابتی ارائه می دهند. آن ها چیزی را برای خریداران با بودجه ها و مشخصات مختلف در نظر گرفته اند. علاوه بر این، شما حتی می توانید زنجیرهایی را که مخصوص آقایان طراحی شده اند، کشف و پیدا کنید. زنجیر نقره همه کاره ترین نوع جواهرات است. آنها منحصر به فردترین زیور آلات برای زنان امروزی هستند.

آیا به دنبال زنجیر نقره خاص هستید؟ خواه یک رویداد رسمی یا غیررسمی باشد، جواهرات نقره‌ای برجسته ظاهر شما را درخشان می ‌کنند و شما را برجسته نشان می‌ دهند. زنجیر نقره ای را می توان با هر لباس زیبایی ست کرد.

- زنجیر نقره ای که مکمل لباس شماست

صنعتگران این حوزه اطمینان حاصل می کنند که زنجیر را با در نظر گرفتن علاقه استفاده کننده طراحی می کنند. بنابراین، آن ها در تلاش هستند تا نیازها و خواسته های شما را برای استفاده بهترین زنجیر نقره برآورده کنند. کارشناسان این حوزه مفتخر هستند که جواهرات نقره ای را ارائه می کنند که واقعاً می تواند شما عزیزان را شگفت زده کند. فروشگاه آن ها تماماً در مورد کیفیت ساخت، تعهد و توجه به جزئیات عمل می کند. همه صنعتگران ماهر به دنبال هر گزینه سفارشی سازی مورد استفاده مشتریان هستند. این وظیفه آن هاست که به شما کمک کنند تا زنجیر نقره ای سبک وزن و در عین حال شیک استفاده کنید که راحتی را در تمام طول روز فراهم می کند. چه روز تولد عزیزتان باشد، چه سالگرد ازدواجتان یا هر مناسبت خاص دیگری، زنجیر نقره ای یک گزینه باکلاس و باشکوه برای خرید شما است.

 

نکات قابل توجه در بررسی استفاده از زنجیر نقره

در دنیای سرمایه‌گذاری امروزی، نقره می ‌تواند جایگزین ارزان ‌تری برای طلا باشد، اما نقره ملاحظات و ریسک ‌های منحصر به فردی دارد که سرمایه ‌گذاران باید در نظر بگیرند. در اینجا آنچه باید در مورد سرمایه گذاری در زنجیر نقره بدانید و چگونگی تعیین اینکه آیا سرمایه گذاری خوبی است یا خیر، آورده شده است. نقره مانند طلا به عنوان یک سرمایه‌گذاری عمل می ‌کند، و نقش مشابهی همانند "پناهگاه امن" را ایفا می ‌کند. با این حال، نقره یک فلز صنعتی و همچنین یک فلز سرمایه گذاری است - که به طور قابل توجهی بر عملکرد قیمت و چشم انداز آن تأثیر می گذارد. نقره در ساخت انواع جواهرات براق گرفته تا باتری های ساده، از تجهیزات پزشکی گرفته تا ریز مدارها استفاده می شود. همچنین در خط مقدم برخی از زمینه های نوآورانه قرار دارد. بنابراین سرمایه گذاری در نقره می تواند راهی برای شرط بندی بر روی پیشرفت های تکنولوژیکی و جنبش انرژی پاک باشد.

- زنجیر نقره در مقابل طلا به عنوان یک سرمایه گذاری

طبیعی است که نقره را با طلا به عنوان یک سرمایه گذاری مناسب مقایسه کنیم. آنها نقاط قوت ملموس و یکسانی دارند. با این حال، این دو فلز گرانبها چندین تفاوت عمده دارند:

1. زنجیر نقره ارزان تر از طلا است

نقره از طلا ارزان‌تر است. در قرن بیست و یکم، قیمت نقدی آن در بازار مالی هرگز از 50 دلار در هر اونس تجاوز نکرده است. طلا در چهار رقم معامله می شود. بنابراین نقره بسیار مقرون به صرفه ‌تر است.

2. ذخیره طلا راحت تر از زنجیر نقره است

نقره حجم فیزیکی بیشتری نسبت به طلا می گیرد.

3. زنجیر نقره فرارتر از طلا است

بازار نقره بسیار کوچکتر از بازار طلا است. از آنجایی که نقره بسیار نازک ‌تر از طلا معامله می‌ شود، لذا نقره می‌ تواند نوسانات قیمتی بسیار بیشتری را نشان دهد.

 

ذکردو نکته برای انتخاب زنجیر نقره

1. کیفیت

هنگامی که به کیفیت فکر می کنید، به گردنبندهای نقره در دو شرایط جداگانه نگاه کنید. اولین مورد باید جذابیت مد آنها باشد، و دوم باید پتانسیل آنها برای به دست آوردن ارزش در طول زمان باشد. در وهله اول، شما نقره ای با کیفیت می خواهید. باید درخشش پر جنب و جوشی را داشته باشد که به آن مشهور است. نور باید در حین حرکت نقره منعکس شود. هرچه کیفیت بالاتر باشد، با گذشت زمان بیشتر مورد توجه قرار خواهد گرفت. ارزش زنجیر نقره همچنین با کیفیت فلزات اضافه شده تعیین می شود. نقره نرم و چکش خوار است، بنابراین نیاز به مواد درجه یک در آلیاژ دارد تا از شکستن و آسیب دیدن آن جلوگیری کند.

2. گردن خود را اندازه بگیرید

اندازه گیری گردن می تواند به جلوگیری از ناامیدی کمک کند، به خصوص اگر آنلاین خرید می کنید و در موقعیتی هستید که نمی توانید زنجیر را امتحان کنید. ممکن است به دلیل زاویه یا شکل مدل در تصاویر وب سایت متفاوت به نظر برسد. گردن خود را اندازه بگیرید و چهار سانت برای یک گردنبند با آویز اضافه کنید.

 

سخن پایانی

نقره یک فلز محبوب است که برای ساخت جواهرات و سایر اقلام تزئینی استفاده می شود. یک زنجیر نقره در صورتی واقعی در نظر گرفته می شود که حاوی 92.5 درصد نقره خالص باشد. نقره خالص برای استفاده بسیار نرم است. ورق نقره ای با نقره واقعی متفاوت است. فقط سطح زنجیر با نقره پوشانده شده و مابقی آن از آلیاژ مس یا نیکل تشکیل شده است. در اینجا به منظور آشنایی بیشتر لازم است ادامه مطلب را بررسی کنید.

در مجموع در حین خرید زنجیر نقره سعی کنید جنس، کیفیت و هزینه اولیه آن را برای خرید بررسی کنید و سپس اقدام به خرید نمایید. افرادی زیادی در این حوزه فعالیت دارند که تجربه بسیار بالایی در این حوزه دارند، سعی کنید از تجربه و مهارت آن ها برای خرید بهترین جنس نقره استفاده کنید. می توانید با راهنمایی و مشاوره با افراد خبره به بهترین خرید ممکن اقدام کنید.

1402/05/14
22:16:54
5.0 / 5
362
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
بیلیارد