پژوهشگاه رویان در ارائه خدمات سلامت به بیماران خارجی برتر شد

پژوهشگاه رویان در ارائه خدمات سلامت به بیماران خارجی برتر شد

ایت بال: پژوهشگاه رویان به عنوان یکی از مراکز برتر در ارائه خدمات گردشگری سلامت به بیماران خارجی معرفی گردید.به گزارش ایت بال به نقل از پژوهشگاه رویان، در دومین همایش و نمایشگاه بین المللی بیمارستان ها و مراکز درمانی (IPH ۲۰۲۳) که در محل سالن همایش های صدا و سیما برگزار گردید، پژوهشگاه رویان جهاددانشگاهی به عنوان یکی از مراکز برتر ارائه خدمات گردشگری سلامت بیماران خارجی معرفی گردید.
سعید کریمی معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان یکی از سخنرانان این همایش اظهار داشت: در سال قبل ۱.۲ میلیون توریست سلامت از کشورهای مختلف برای درمان به جمهوری اسلامی ایران سفر کردند که بیشترین مراجعات در بحث درمان ناباروری بوده است.
معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزود: همچون موارد دیگری که برای درمان به ایران مراجعه میکنند، می توان به جراحی های زیبایی، جراحی چشم و بیماریهای قلبی - عروقی، بیماریهای در رابطه با سرطان، دندان پزشکی و پیوند عضو اشاره نمود.
وی با اعلان اینکه نقش بیمه ها باید پررنگ تر شود اضافه کرد: بیمار باید با خیال آسوده و در یک مسیر استاندارد خدمت بگیرد. بیماری که از کشور خارجی به ما مراجعه میکند، باید از ابتدا دسترسی داشته باشد و در یک بسته خدمتی مشخص درمان خودرا بگیرد و راضی برود.
بیمارستان ها و مراکز درمانی، کلینیک های تخصصی، شرکت های تجهیزات پزشکی و دارویی، شرکت های خدمات گردشگری درمانی، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان مخاطبان این رویداد بین المللی بودند که بمنظور هم افزایی و تبادل تجربیات و انتقال دانش و فناوری در نمایشگاه و برنامه های جانبی مشارکت خوبی داشتند.
یکی از شرکت های معتبر دانش بنیان این رویداد بین المللی، شرکت فناوری بُن یاخته های رویان، نخستین بانک خصوصی سلول های خون بندناف است.


منبع:

1402/04/28
20:15:52
5.0 / 5
218
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
لینک دوستان ایت بال
بیلیارد