مهدی پور:

چیزی از قدرت های بوکس جهان کم نداریم به کسب مدال امیدواریم

چیزی از قدرت های بوکس جهان کم نداریم به کسب مدال امیدواریم

به گزارش ایت بال، سرمربی تیم بوکس جوانان ایران با اعلان اینکه به کسب مدال در مسابقات جهانی اسپانیا امیدواریم اظهار داشت: چیزی از قدرت های بوکس دنیا کم نداریم.


رضا مهدی پور در گفت و گو با ایرنا درباب شرایط تیم بوکس جوانان ایران، گفت: دومین مرحله اردوی تیم ما برای حضور در مسابقات جهانی اسپانیا اکنون درحال برگزاری است. ۱۷ نفر را دعوت کردیم که سه بوکسور خط خوردند. در ادامه نیز ۱۰ ورزشکار را نگه خواهیم داشت.
وی درباب این که چند بوکسور راهی مسابقات جهانی اسپانیا می شوند، عنوان کرد: این مسابقات از ۲۲ آبان ماه در شهر آلیکانته اسپانیا برگزار می گردد و باید ببینیم شورای برون مرزی با اعزام چه تعدادی موافقت می کند. اما نظر خودمان این است که ۶ بوکسور را اعزام نماییم. از این تعداد، در اوزان پایین نفرات بیشتری را به جهانی خواهیم فرستاد.
مهدی پور با اعلان اینکه فاصله بوکس ایران با قدرت های جهان کم شده است، توضیح داد: در دوره گذشته پیکارهای جهانی جوانان در لهستان، بیشتر باخت های ما مقابل روسیه و ازبکستان بود و حتی تا یک قدمی مدال هم رفتیم. اگر مقداری شانس داشته باشیم تا داوران نگاه مهربان تری به ما داشته باشند، به کسب مدال امیدواریم.


سرمربی تیم بوکس جوانان ایران اظهار داشت: هرچند زمان آماده سازی تیم جوانان اندک بود و دیدار تدارکاتی هم نداشتیم اما با همین بضاعت هم می توانیم برای قدرت های بوکس دنیا مشکل ساز شویم.
وی در پاسخ به این پرسش که چرا تیم جوانان تا حالا اردوی مشترک یا دیدار دوستانه بین المللی نداشته است؟ اظهار داشت: قرار بود تیم جوانان هند به ایران بیاید که در آخرین لحظه انصراف داد. زمان آن گذشته است تا با سوریه و عراق اردو بگذاریم چونکه تمرین با آنها هیچ آورده ای برای ما ندارند. فدراسیون در تلاش است تا اردو یا دیداری با قزاقستان یا ازبکستان داشته باشیم.


منبع:

1401/06/24
09:45:22
5.0 / 5
310
تگهای خبر: تیم , ورزش , ورزشكار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
بیلیارد