المپیك ناشنوایان برزیل سرمربی تیم كشتی فرنگی:

نتایج بیش از انتظارات بود

نتایج بیش از انتظارات بود

به گزارش ایت بال تهران_ایرنا_سرمربی تیم کشتی ناشنوایان ایران اظهار داشت: پنج فینالیست و شانس پنج طلا داریم و عملکرد برخی کشتی گیران بسیار بالاتر از سطح انتظار ما بود.


به گزارش ایت بال به نقل از خبرگزاری ایرنا از فدراسیون ورزش های ناشنوایان ؛ علی اشکانی قبل از برگزاری فینال کشتی فرنگی اضافه کرد: روز گذشته پنج کشتی گیر به مرحله فینال راه یافتند و ۳ نفر در شانس مجدد امید به کسب برنز دارند، و من امیدوار هستم این نتایج منجر به حمایت و توجه بیشتر مسئولان ورزش و فدراسیون به ورزش ناشنوایان به ورزشکاران این قشر مظلوم شود.
وی درباب روند آماده سازی تیم کشتی فرنگی ناشنوایان اظهار داشت: آماده سازی ورزشکاران یک فرآیند چند جانبه است و آمادگی روانی ورزشکاران از اهمیت ویژه ای برخوردارست.
اشکانی اظهار داشت: ما ۸ مرحله اردو برای آماده سازی تیم طراحی کردیم که متاسفانه در چند اولین مرحله به سبب نامناسب بودن سالن تمرین و نداشتن خوابگاه اردوها از سطح کیفی کافی برخوردار نبود اما خوشبختانه اردو به اردو شرایط بهتر شد و کشتی گیران به سطح ایده آل نزدیک شدند.
اشکانی اظهارداشت: فرنگی کاران خوب کشتی گرفتند و امروز منتظر نتیجه کار آنان در فینال هستیم.
وی اضافه کرد تا ساعاتی دیگر فینال شروع می شود و خوب است مسئولین کاری برای ارتقای انگیزه کشتی گیران بکنند. بیشتر ورزشکاران ناشنوا از طبقات محروم جامعه هستند و پشتیبانی از آنان سطح انگیزه و امید را در آنان می افزاید.
بیست و چهارمین دوره المپیک ۲۰۲۱ ناشنوایان برزیل از ۱۱ اردیبهشت در شهر کاسیاس دو سول برزیل شروع شده و ایران با ۷۵ وررشکار زن و مرد در این دوره شرکت کرده است.
کاروان ایران تا امروز ۲۵ مدال شامل ۸ طلا، ۷ نقره و ۱۰ برنز کسب کرده و امروز باتوجه به پنج فینالیست و ۳ شانس مجدد، فرصت کسب ۸ مدال از کشتی فرنگی دارد.


منبع:

1401/02/21
19:12:07
5.0 / 5
189
تگهای خبر: تیم , سالن , طراحی , هارد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
بیلیارد