رییس دسته یك فوتبال:

تلاش مسئولان مس شهربابک کافی نیست

تلاش مسئولان مس شهربابک کافی نیست

ایت بال: ایرنا- رییس برگزاری مسابقات دسته یک فوتبال با اعلان اینکه تلاش مسئولان باشگاه مس شهربابک در تامین استانداردها برای میزبانی کافی نیست اظهار داشت که این شهر همچنان شرایط میزبانی را ندارد.


فریبرز محمودزاده روز چهارشنبه در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا مستقر در شهرستان شهربابک، با اهمیت ترین مشکل در وضعیت میزبانی شهربابک را نداشتن هتل مناسب عنوان و بیان کرد: طبق شرایط بخشنامه برگزاری مسابقات لیگ یک، شهربابک از لحاظ اسکان تیم ها، هتلینگ شهری، استقرار داور و ناظر مسابقه نمره منفی می گیرد.
وی اضافه کرد: باتوجه به بازدیدی که اوایل تیرماه سال جاری از شرایط سخت افزاری ورزشگاه و امکانات شهری شهربابک داشتیم مکاتبه ای در تاریخ ۱۳ تیرماه با امضای آقای بهاروند رییس سازمان لیگ فوتبال ایران با مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان، هیات فوتبال استان و باشگاه مس شهربابک انجام شد.
رئیس برگزاری مسابقات دسته یک فوتبال با اعلان اینکه در دو بخش الف و ب ماجرای صعود شهربابک را شرح دادیم اضافه کرد: در بخش نخست امکانات شهری و محل اسکان و در بخش دوم هم نکاتی در سه بند الف، ب و ج درباب پروژه جدید ورزشگاه ۱۰ هزار نفری ذکر شد که در بند ج ۱۳ مورد از موارد استانداردسازی ورزشگاه برای برگزاری مسابقه فوتبال را داشتیم.
محمودزاده اشاره کرد: باتوجه به بازدیدهایی که انجام دادیم حدودا می توان گفت ۵۰ درصد این ۱۳ مورد انجام شده و مدیران باشگاه و ورزشگاه شهدای مس شهربابک ۵۰ درصد بعدی را به روزهای آینده موکول کرده اند اما ضمن قدردانی از کوشش های مسئولان در رفع مشکلات، این تلاش ها کافی نیست و حمایت بیشتر مسئولان را می طلبد که سایر نقص ها برطرف شود.
وی تصریح کرد: مسئولان شهربابک ساختمان هایی را برای محل اسکان در نظر گرفته اند اما پروژه ها کامل نشده و تا این لحظه مس شهربابک باوجود صعود به لیگ یک ایران قادر به میزبانی از تیم های دیگر در جریان مسابقات نخواهد بود.
رئیس برگزاری مسابقات دسته یک فوتبال بیان داشت: باوجود قدمت تاریخی طولانی و وجود روستای ثبت جهانی و زیبای میمند در شهربابک نداشتن هتل ضعف بزرگی برای این شهرستان است؛ ما در ساختار فوتبال نمی توانیم نبود هتل را نادیده بگیریم و تیم های میهمان هم نمی توانند در پاییز و زمستان فاصله ۱۰۰ کیلومتری سیرجان تا شهربابک را طی کنند.
وی با اشاره به این که هفته آتی قرعه کشی و حدود ۲۰ روز دیگر زمان شروع لیگ یک است اشاره کرد: باشگاه مس هرچه زودتر باید شهر دیگری را بعنوان میزبان به ما معرفی نماید.
شهرستان شهربابک در ۲۴۰ کیلومتری غرب مرکز استان کرمان واقع شده است.


منبع:

1400/06/31
12:05:58
5.0 / 5
202
تگهای خبر: استاندارد , باشگاه , تیم , شنا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
بیلیارد