گیت و دزدگیر گاندو ساخت ایران

گیت و دزدگیر گاندو ساخت ایران

گیت هایی كه در بازار وجود داشته اند دارای تنوع بسیار زیادی هستند و ما می توانیم از نظر كشور سازنده آن ها را گیت های چینی و گیت های ایرانی تقسیم‌بندی كنیم.


امروزه گیت فروشگاهی برای فروشگاه‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند ولی با توجه به اینکه ابعاد فروشگاه ها و ساختار مغازه های متفاوت با تغییرات بسیار زیادی روبرو شده است نیاز است که ما در این انتخاب خرید گیت فروشگاهی دقت بیشتری را داشته باشیم.

با توجه به اینکه مشتریان هر فروشگاه دوست دارند که خودشان در فروشگاه قدم بزنند و محصولات مختلف را انتخاب کنند و حتی برای مقایسه بین آنها نیز انجام بدهند بهتر است که ما از گیت فروشگاهی استفاده کنیم تا مشتری بتواند از لذت خرید خود بهره مند گردد؛ البته با بزرگ شدن فروشگاه‌ها برای نگهداری و فروش اجناس و کالاها مشکلاتی نیز مطرح می‌شود و به همین جهت کارشناسان و متخصصان که در حوزه امنیت فعالیت می‌کنند به مالکان ساختمان‌ها و فروشندگان توصیه می کنند که از سیستم های امنیتی و گیت های فروشگاهی استفاده کنند. دزدگیر فروشگاهی گاندو و دوربین مداربسته به عنوان اصلی ترین سیستم های امنیتی به شمار می روند.

گیت فروشگاهی ایرانی یا خارجی ؟

گیت هایی که در بازار وجود داشته اند دارای تنوع بسیار زیادی هستند و ما می توانیم از نظر کشور سازنده آن ها را گیت های چینی و گیت های ایرانی تقسیم‌بندی کنیم. البته میان گیت های که در بازار وجود دارد می‌توان به گیت گاندو به عنوان یکی از نمونه‌های ایرانی پر قدرت اشاره کنیم و هر کدام از این گیت ها در واقع عملکرد خاص خودشان را دارند و استفاده از آن‌ها مزیتی بیشماری برای ما به همراه دارد. چندین نوع معروف گیت شامل موارد زیر می شود: گیت گاندو (ایرانی)، سیگما (ایرانی)، اوپال (ایرانی)، موج، گیت اسپینر، گیت سنسور ماتیک.

گیت های دیگر نیز در بازار وجود دارند که برد و سیستم الکترونیکی این گیت ها توسط کشور چین ساخته شده اند اما بدنه آنها ساخته کشور ایران می باشد. اگر بخواهید یک نمونه گیت عالی چینی را بشناسید می‌توان به برد اسپایدر اشاره کرد که تنوع بسیار زیادی نیز داشته است و به عنوان بهترین برندهای چینی در بازار می‌توان به دو نمونه ی KP21و KP25 اشاره نماییم.

بهترین نمونه های گیت فروشگاهی

در واقع ما نمی‌توانیم بین گیت های موجود در بازار یک گیت را به عنوان بهترین معرفی کنیم چراکه هر گیتی برای خود مزیت های مهم و کارکردهای بخصوصی را داشته است اما برای اینکه بتوانید بهترین گیت فروشگاهی را از دیدگاه خودتان شناسایی کنید باید فاکتورهای را مد نظر داشته باشید که در ادامه برای شما تشریح شده است.

گیت فروشگاهی عالی و خوب دارای۱۰ فاکتور اصلی می باشد. یک گیت فروشگاهی خوب عدم نویز پذیری را در بر می‌گیرد یعنی نسبت به نویز حساسیت کمتری داشته است. گیت فروشگاهی باید میزان وسعت پوشش دهی زیادی را در بر بگیرد و درتشخیص عبور لیبل و تگ دارای سرعت فوق العاده ای باشد. تشخیص عبور لیبل یا تگ از زاویه های متفاوت و امکان نصب گیت در اماکن مختلف از جمله دیگر مزیت‌های نصب گیت فروشگاهی میباشد.

بهترین گیت فروشگاهی دارای عدم تداخل فرکانس با دیگر گیت ها می باشد و همچنین میزان آنتن های مناسب گیت را داشته است.

گیت فروشگاهی kousha-co.ir در فروشگاه های دارای کالای فلزی امکان استفاده را داشته است و همچنین ظاهر زیبایی دارند و در ساخت دستگاه دزدگیر از مواد اولیه مرغوب استفاده شده است. در صورتی که گیت فروشگاهی مورد استفاده شما دارای چنین شرایطی باشد میتوانیم بگوییم که جز بهترین گیت ها محسوب می شود.

1400/05/01
21:35:18
5.0 / 5
1037
تگهای خبر: رپورتاژ , سیستم , گیت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
بیلیارد