كشتی نوجوانان جهان آزادكاران حریفان خویش را شناختند

كشتی نوجوانان جهان آزادكاران حریفان خویش را شناختند

تهران _ ایرنا _ قرعه کشی ۱۰ وزن پیکارهای کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان جهان در مجارستان برگزار شد و نمایندگان کشورمان حریفان خویش را شناختند.


به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا، رقابت های کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان جهان از فردا (دوشنبه) به مدت ۳ روز در شهر بوداپست مجارستان برگزار می گردد.
قرعه کشی اوزان دهگانه این مسابقات عصر امروز یکشنبه برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:
در وزن ۴۵ کیلوگرم حسین احمدی در دور نخست به مصاف رحمان اف آلان از قرقیزستان می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور بعد با برنده کشتی میان والنتین بالیکا از رومانی و آلپر توران از ترکیه مسابقات می دهد. در این وزن ۱۵ نفر حضور دارند.
در وزن ۴۸ کیلوگرم علی یحیی پور در دور نخست با آرتیومیج بوگوسلاوسکی از لیتوانی می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور دوم به مصاف نوردانات آیتانوف از قزاقستان می رود. در این وزن ۱۵ نفر حضور دارند.
در وزن ۵۱ کیلوگرم علی خرم دل در دور اول با آدریان سیکورا از لهستان مبارزه می کند و در صورت گذر از این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان المان ممدوف از جمهوری آذربایجان و سیف الله ایتایف از فرانسه می رود. در این وزن ۱۶ نفر حضور دارند.
در وزن ۵۵ کیلوگرم شهداد خسروی بعد از استراحت در دور نخست در دور دوم با دمتیتری کاراستویانوف از مولداوی مصاف می دهد و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان ماگومد بایتوکایف از روسیه و بنجامین بوجته از رومانی می رود. در این وزن ۱۸ نفر شرکت کرده اند.
در وزن ۶۰ کیلوگرم محمدرضا شاکری در دور اول به مصاف دالگات عبدالکادیروف از روسیه می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور دوم با برنده مبارزه میان سینگ جاسکاران از هند و گابریل اوجوگ از مولداوی پیکار می کند. در این وزن ۲۳ نفر حضور دارند.
در وزن ۶۵ کیلوگرم علی رضایی در دور اول با آنوشاوان بارسقیان از ارمنستان مسابقه می دهد و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان شاتیک الایدار از قزاقستان وآکمال سایدوف از ازبکستان می رود. در این وزن ۲۳ نفر حضور دارند.
در وزن ۷۱ کیلوگرم سیدحسن اسماعیل نژاد در دور نخست به مصاف گئورگی ناتوبیدزه از گرجستان می رود و در صورت پیروزی در این دیدار در دور دوم با برنده دیدار بین مارسیو از آیون مولداوی و تچاریس کوگیومتسید از یونان مبارزه می کند. در این وزن ۲۳ نفر شرکت کرده اند.
در وزن ۸۰ کیلوگرم مجید باقری بعد از استراحت در دور اول در دور دوم با الکساندر مامروش از اوکراین کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این حریف در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان جیمز روولی از آمریکا ومصطفی گادجی مالاچدبیروف از روسیه می رود. این وزن ۲۱ شرکت کننده دارد.
در وزن ۹۲ کیلوگرم ابوالفضل یاراحمدی بعد از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان میرونشوک رجب اف از ازبکستان و گئورگین تریپون از رومانی می رود. در این وزن ۲۱ نفر شرکت کرده اند.
در وزن ۱۱۰ کیلوگرم امیررضا معصومی بعد از استراحت در دور اول در دور دوم با کساوری کامینسکی از لهستان مصاف می دهد. در این وزن ۱۸ نفر حضور دارند.
بر اساس برنامه این مسابقات، رقابت های اوزان ۴۸، ۵۵، ۶۵، ۸۰ و ۱۱۰ کیلوگرم کشتی آزاد روزهای ۲۸ و ۲۹ تیر و مسابقات اوزان ۴۵، ۵۱، ۶۰، ۷۱ و ۹۲ کیلوگرم کشتی آزاد، روزهای ۲۹ و ۳۰ تیرماه برگزار می گردد.
رقابت های مقدماتی پنج وزن نخست از ساعت ۱۴ فردا (دوشنبه) به وقت ایران شروع می شود.منبع:

1400/04/28
08:54:36
5.0 / 5
842
تگهای خبر: جت , رقابت , شنا , قهرمانی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
بیلیارد