۹ مجموعه ورزشی جنوب غرب تهران پلمب شد

۹ مجموعه ورزشی جنوب غرب تهران پلمب شد

به گزارش ایت بال رئیس اداره ورزش و جوانان جنوب غرب تهران اظهار داشت: از آغاز سال جاری تا کنون ۹ مجموعه ورزشی این حوزه به دلیل رعایت نکردن دستور العمل های بهداشتی پلمب شد.


«کامبیز رنجبر» روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اضافه کرد: از آغاز سال جاری تا کنون و در جهت حفظ سلامت جامعه و ورزشکاران و اجرای دستورالعمل ها و مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا، ۱۱۱ بازرسی از اماکن و باشگاه های خصوصی انجام شد که در این راستا ۹ مجموعه متخلف پلمب شد.
وی با اشاره این که بازرسی های ما از باشگاه ها به منظور نظارت بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی و توزیع نکردن مکمل ها، به صورت مستمر انجام می شود، اظهار داشت: با عنایت به عوارض جبران ناپذیر تجویز و مصرف مکمل های تقلبی، با باشگاه های متخلف مطابق قانون برخورد شده و مماشاتی نمی نماییم.
وی همینطور خاطرنشان کرد: باتوجه به دستور ستاد مبارزه با کرونا تمامی مجموعه های ورزشی این حوزه از ۱۶ فروردین ماه به مدت یک ماه تعطیل بود و از طرفی ۹۵ درصد از اماکن و مجموعه های ورزشی این حوزه از پایتخت فرسوده است و کاربری مطلوبی ندارد.
به گفته رنجبر، هم اینک ۳۲۹ مجموعه خصوصی و دولتی در حوزه جنوب غرب تهران فعال است و ازاین رو سرانه ورزشی برای هر شهروند کمتر از ۳۰ سانتی متر مربع است.
حوزه ورزش جنوب غرب تهران مناطق شهرداری ۱۶، ۱۷، ۱۸ و ۱۹ را زیر پوشش خود دارد.منبع:

1400/03/29
19:30:51
5.0 / 5
1022
تگهای خبر: باشگاه , سلامت , ورزش , ورزشكار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
لینک دوستان ایت بال
بیلیارد