پاسپورت دومینیكا انتخابی برای پاسپورت دوم

پاسپورت دومینیكا انتخابی برای پاسپورت دوم

ایت بال: طرح تابعیت اقتصادی دومینیكا در سال ۱۹۹۳ راه اندازی شد. این یكی از بزرگترین طرح های تابعیت اقتصادی در جهان است و به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا در دومینیكا زندگی كنند.


برنامه تابعیت توسط سرمایه گذاری و یا اهدای وجه به دولت به شما و خانواده شما امکان می دهد وقتی سرمایه گذاری قابل توجهی در دومینیکا انجام می دهید که طبق مقررات تابعیت دومینیکا را کسب کنید. در حال حاضر ، دو روش برای اخذ شهروندی و پاسپورت دومینیکا وجود دارد:از طریق اهدای وجه به دولت با شروع قیمت ها از 100،000 دلار برای یک نفرو یا خرید سهام در حوزه ی املاک ملک به ارزش حداقل 200،000 دلار

 

 

گاهی برای همه ی ما پیش می آید که دلمان نمی اید زندگی مان را در کشور مادری رها کنیم و به کشور دیگر مهاجرت کنیم در این صورت بهترین گزینه اخذ پاسپورت دوم می باشد. پاسپورت دوم (تابعیت دوگانه) یک وضعیت قانونی است که نشان دهنده ی دو ملیتی بودن فرد است. به این معنا که آن فرد، شهروندِ بیش از یک کشور در نظر گرفته می شود (با توجه به قوانین آن کشورها). دو تابعیتی بودن مزایای بسیاری را به افراد دو ملیتی اهدا می نماید.اخذ پاسپورت دومینیکا مزایای زیادی را برای شما به ارمغان می اورد که در این مقاله تلاش میکنیم شما را با آن آشنا کنیم.

ارزانترین پاسپورت دوم

شما میتوانید از 100 هزار دلار برای یک نفر این گذرنامه معتبر را تهیه نمایید برای مشاهده هزینه های پاسپورت دومینیکا به وب سایت   dominicaparadise.comمراجعه نمایید

 

سفر بدون ویزا با پاسپورت دومینیکا

طرح تابعیت اقتصادی دومینیکا در سال ۱۹۹۳ راه اندازی شد. این یکی از بزرگترین طرح های تابعیت اقتصادی در جهان است و به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا در دومینیکا زندگی کنند، کار کنند و حتی یک کسب و کار راه اندازی کنند. این امر تنها یکی از مزایای بیشمار برنامه CBI و اخذ پاسپورت دومینیکا است. علاوه بر این، شهروندان دومینیکا مجاز به سفر بدون ویزا به بیش از ۱۳۵ کشور در سراسر جهان از جمله کل اتحادیه اروپا هستند.

با پاسپورت دومینیکا از کدام کشورها می‌توان بدون ویزا بازدید کرد؟

دارندگان پاسپورت دومینیکا) پاسپورت دوم( می توانند با استفاده از تابعیت خود از سهولت سفرهای بین المللی بهره‌مند شوند. علاوه بر این، دولت دومینیکا تعدادی امتیاز مالی را به همراه امتیازات دیگر فراهم کرده است و هدف آنها جذب سرمایه و رونق اقتصادی است. این امتیازات شامل معافیت‌های مالیاتی سخاوتمندانه، عوارض واردات و ساده سازی روند کاری در اخذ مجوزها است.

از مزایای سفر بدون ویزا لذت ببرید!

اخذ پاسپورت و تابعیت دوم مزایای بسیاری را به همراه دارد. پاسپورت دومینکا می تواند به شما آزادی سفر بدون محدودیت را بدهد. امنیت بیشتر برای اهداف شخصی یا شغلی، حریم خصوصی بانکی و فرصت‌های سرمایه گذاری که ممکن است در جاهای دیگر در دسترس نباشد با استفاده از پاسپورت دومینیکا در دسترس هستند! شهروندان مشترک المنافع دومینیکا از پاسپورت معتبر و سفر بدون ویزا به بسیاری از کشورها در سراسر جهان برخوردارند.

چگونه درخواست پاسپورت بدهم؟

حداقل ۱۰۰۰۰۰ دلار سرمایه گذاری ارزانترین برنامه تابعیت سرمایه گذاری در جهان است. اگر علاقه مند به اخذ تابعیت دومنیکا هستید، میتوانید در مورد روند این درخواست مراحل دریافت پاسپورت دومینیکا را مطالعه کنید و یا با مشاورین ما تماس بگیرید.

سرمایه گذارانی که می خواهند برای برنامه تابعیت از طریق سرمایه گذاری اقدام کنند، ابتدا باید معیارهای سرمایه گذاری خود را تعیین کنند. به طور کلی، روند درخواست شهروندی کارائیب توسط برنامه های سرمایه گذاری و از سوی نماینده مجاز انجام می شود. در این روند سرمایه گذار باید نماینده مجاز را پیدا کند تا بتواند روند را شروع کند. کلیه فرم ها و مدارک مورد نیاز باید توسط متقاضی تکمیل شوند. اسناد و فرم ها باید قبل از تحویل، محضری و ترجمه شوند. اسناد آماده شده توسط واحد سرمایه گذاری با کمک نماینده مجاز به تابعیت ارائه می شوند.

پس از انجام موفقیت آمیز سرمایه گذاری، متقاضی گواهی ثبت نام خود را دریافت کرده و پاسپورت دومنیکا خود را دریافت می کند و می تواند برنامه پیوست خانواده را هم دنبال کند. متقاضی اصلی ممکن است دارای همسر، فرزندان وابسته زیر ۳۰ سال و والدین یا پدربزرگ و مادربزرگ وابسته بالای ۵۵ سال باشد. این برنامه برای حفظ حقوق شهروندی نیاز به اقامت در کشور ندارد.

سفر بدون ویزا با پاسپورت دومینیکا به بیش از ۱۴۰ کشور جهان

 

اخذ اقامت دومینیکا و امکان سفر بدون ویزا به بیش از ۱۴۰ کشور از جمله کشورهای حوزه شنگن و انگلستان تنها در چند ماه توسط نماینده رسمی دولت دومینیکا

آیا از خود می پرسید که چگونه می توان پاسپورت دوم را به روشی سریع، ارزان و قابل اعتماد دریافت کرد؟ پاسپورت کشور دومینیکا امکان تحرک جهانی و سفر بدون ویزا را به بیش از ۱۳۵ کشور جهان برای شما و خانواده تان فراهم می کند. برای درخواست پاسپورت دومینیکا متقاضی اصلی باید شرایط زیر را داشته باشد:

  • بالای ۱۸ سال سن داشته باشد.
  • شخصیت موجهی داشته باشد.
  • در سلامت کامل باشد.
  • سابقه کیفری نداشته باشد.
  • یک بررسی سابقه و پیش زمینه با دقت لازم انجام دهد.
  • دانش مقدماتی انگلیسی داشته باشد.

 

 

 

تفاوت‌های مربوط به سفر بین شهروندان دومینیکا از بدو تولد و با تابعیت

هیچ تفاوتی بین یک مشترک المنافع دومینیکا و یک شهروند طبیعی تحت برنامه تابعیت از طریق سرمایه گذاری وجود ندارد. حقوق و مزایای هر دو دقیقاً یکسان است و امتیازات سفر بین المللی و تحرک جهانی برای هر دو نوع شهروندی همانند است. دارندگان پاسپورت دومینیکا در بدو ورود از سفر بدون ویزا و یا ویزا هنگام ورود به بیش از ۱۳۵ کشور بهره مند میشوند.

 

 

پاسپورت دومینیکا مادام العمر و غیر قابل استرداد

به عنوان شهروند دومینیکا ، می توانید در فرصت ها و تجربیات زیادی کشور دومینیکا شرکت کنید،ازجمله:زندگی در یک کشور صلح آمیز و استقبال ازیک  زندگی با تمام شرایط رفاهی که بستر پیشرفت را کشور دومینیکا برای شما فراهم میسازد.با  سرمایه گذاری در کشور دومینیکا شما می توانید با عضویت در یک جامعه جهانی که از مرزهای زمینی دومینیکا فراتر می رود زندگی خود را متحول سازید

توانایی داشتن تابعیت چندگانه

اخذ پاسپورت دومینیکا محاسن زیادی را با خود به همراه می اورد. یکی از محاسن تابعیت دوم دومینیکا آزادی زندگی در خارج از کشوردومینیکا می باشد. اگر به طور قانونی بتوانید طبق قوانین ملت میزبان خود عمل کنید، قبل از اعطای تابعیت یا بعد از اعطای تابعیت ، نیازی به اقامت در دومینیکا نیست

مزایای سبک زندگی دومینیکا

دومینیکا بار دیگر به عنوان یکی از خوشبخت ترین مکانهای جهان برای زندگی نامگذاری شده است. با داشتن تعداد زیادی از (افرادی که بیش از 100 سال از آنها زندگی کرده اند) ، یک زندگی آرام را در یک محیط امن ، صلح آمیز و بکر و یک جامعه با فرهنگ پر جنب و جوش و دوستانه ارائه می دهد.

جزیره طبیعت کارائیب” یک بهشت گرمسیری و یکی از زیباترین مکان های جهان است. این سرزمین با زیبایی طبیعی است ، با صدها رودخانه و آبشار ، کوه های ناهموار پوشیده از رنگ سبز و صخره های چشمگیر مشرف به دریا فیروزه ای.

مشکلات مهاجرت

دل کندن از کشور مادری که در آن متولد شده ایم ، دلبستگی های زیادی داریم و شروع زندگی دوباره و موفق در دیاری غریب کار دشواری و هر کسی که تصمیم به این کار می گیرد باید کاملا بر سختی مهاجرت واقف باشد. اما افرادی که قصد مهاجرت دارند و تصمیمشان راسخ است با چند سوال بزرگ روبه رو می شوند. اگر اقدام به مهاجرت کرده و در بین راه پشیمان شوید و احساس کنید که انتخاب اشتباهی کرده اید بازگشت بسیارسخت و پر هزینه خواهد بود ساکن شدن در یک مکان جدید، جدا از پیشینه‌تان، چالش‌های زیادی به همراه دارد و بعضی از این چالش‌ها برای تمام مهاجران در سرتاسر دنیا مشترک است. از رایج ترین مشکلات مهاجرت که آسیب های زیادی به همراه دارد پاشیدگی کانون خانواده است.

مهاجرت یکی از مهمترین و شاید دشوارترین تصمیمات در زندگی هر فردی محسوب می شود. بدیهی است که زندگی در یک کشور جدید، مشکلات و دغدغه های خاص خود را به همراه خواهد داشت. جالب است بدانید که این مشکلات مربوط به تمامی مهاجرین است و مختص به فرهنگ یا جامعه ی خاصی نمی باشد. در این مقاله به بررسی موانع و دغدغه های اصلی مهاجرین وبهترین راه حل آنها می پردازیم.

واقعیت این است که در شرایط اجتماعی نابسامان، افراد بیشتری با تصمیم دوگانه ماندن یا رفتن درگیر می شوند.بیشتر آدم ها در لحظه های بحرانی زندگیشان، تصور می کنند که کیلومترها دورتر، دستاوردهای بهتری در انتظارشان است چیزهایی که میتواند بعضی ناکامی هایشان را جبران کند و آنها را به مسیر امیدوارکننده تری وارد کند. پس می توان گفت که تصمیم به مهاجرت، همیشه تنها برای ساختن آینده به ذهن افراد راه نمی یابد، بلکه گاهی به قصد جبران گذشته یا حتی فرار از آن، خود را نمایان میکند.ما در این مقاله سعی داریم راهی به شما معرفی کنیم تا شما بتوانید با حفظ زندگی خود در ایران آینده ایی درخشان برای خود و خانوادتان بسازید وبدون گرفتار شدن در کلاف سر در گم مشکلات ،مهاجرت را پشت سر بگذارید و صاحب پاسپورتی معتبر و زندگی موفق تری گردید.

 

اخذ شهروندی توسط سرمایه گذاری دومینیکا

 

 

برنامه تابعیت اقتصادی دومینیکا که در سال 1993 تأسیس شد ، به طور قانونی در چهار یا شش ماه بدون داشتن بازدید از کشور مورد نیاز ، تابعیت دوم و گذرنامه غیر قابل برگشت را به افراد و خانواده ها ارائه می دهد. کشورهای جزیره ی دریای کارائیب شهرت بین المللی خوبی دارند و مزایای زیادی را به دارندگان تابعیت خود اهدا میکنند که زندگی آنها را متحول میکند. تابعیت دومینیکا از طریق برنامه سرمایه گذاری به لحاظ قانونی به راحتی دست یافتنی است و از آنجا که در قوانین محلی هیچ محدودیتی در مورد تابعیت دوگانه وجود ندارد ، اخذ تابعیت دوم با سرمایه گذاری دراین کشورها فرآیندی محرمانه است که نیازی به شخص ندارد تا از شهروندی موجود خود چشم پوشی کند.
علاوه بر نداشتن شرایط اقامت فیزیکی ، مشترک المنافع شهروندی دومینیکا توسط برنامه سرمایه گذاری ، هیچ زبانی ، سن ، تجربه کاری یا الزامات آموزشی ندارد و مصاحبه اجباری ندارد. کشوری امن وبا اقتصادی با ثبات ودموکراسی پارلمانی از یکی از بالاترین استانداردهای زندگی در کارائیب برخوردار است ، هیچ مالیاتی برای افراد غیر مقیم ندارد ، کمترین میزان جرم و جنایت را در کل منطقه به خود اختصاص می دهد و مسلماً یکی از طبیعی ترین مکان های روی زمین است که زندگی کردن در این منطقه آرامشی وصف ناپذیر به افراد می دهد.که هر کدام از این مزایا را به تفکیک برای شما بررسی میکنیم.

در سال 1998 ، پارک ملی مورن تروس پیتونس دومینیکا توسط یونسکو به عنوان میراث جهانی معرفی شد. از سال 1997 ، دومینیکا به طور فعال Green Globe شرکت کرده است تا الگویی برای اکوتوریسم را در جزیره ما بسازد و بتواند شرایط پایداری برای افراد ساکن پدید بیاورد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

نماینده رسمی دولت دومینیکا

تهران: بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، خیابان بابک بهرامی ، پلاک ١١ ، طبقه چهارم ، واحد ١۶

تلفن  02186086559 :

همراه 09121182978 :

http://dominicaparadise.com/

1400/03/23
23:36:16
5.0 / 5
1064
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
بیلیارد