كشاورز:

تجربه بزرگی در سال قبل بدست آوردم

تجربه بزرگی در سال قبل بدست آوردم

به گزارش ایت بال کاپیتان سابق تیم ملی فوتسال اظهار داشت: سال قبل وارد عرصه مربیگری شدم و توانستم تجربه بسیار بزرگی بدست آورم.


«محمد کشاورز» کاپیتان خوش اخلاق و سابق تیم ملی فوتسال با خبرنگار ایرنا گفت و گویی صمیمی انجام داد که متن کامل آنرا در زیر می خوانید:
سال ۹۹ نخستین تجربه مربیگری شما رقم خورد. امسال را به چه صورت دیدید؟
امسال سال بسیار سختی برای من بود اما از نظر خودم توانستم با موفقیت آنرا پشت سر بگذارم. سال مشکلی بود اما خدا را شکر می کنم که توانستم از پس آن بر بیایم. تجربه بزرگی در این سال بدست آوردم که می تواند در آینده به من کمک نماید.
سال گذشته را دوست داشتید؟
سالی که گذشت همراه با کرونا بود و این مساله شرایط را خیلی مشکل کرده بود. امیدوارم که این بیماری هر چه زودتر از بین برود.
در سال جدید چه اهدافی را دنبال می کنید؟
در فوتسال هدف های خاصی دارم که به طور قطع آنها را دنبال می کنم. امسال سال جام جهانی فوتسال است و جا دارد برای تیم ملی آرزوی موفقیت داشته باشم. دوست دارم نتایج تیم ملی در جام جهانی خستگی سال قبل را از تن مردم و اهالی این رشته خارج کند.
در ایام عید چه می کنید؟
همیشه وقتی این روزها می رسید، دوست داشتیم که به دید و بازدید برویم ولی حالا شرایط فرق کرده است. از همه مردم خواهش می کنم که بیماری کرونا را جدی بگیرند تا اتفاق بدی در این ایام رخ ندهد. همیشه در این روزها برنامه سفر را می ریختیم ولی حالا مجبوریم این برنامه را نداشته باشیم تا اوضاع بهتر شود.
تا کنون در روزهای عید در تیم ملی حضور داشتید؟
بله. یک سالی در خاطرم است که قرار بود در ایام عید به اردوی آذربایجان برویم اما خدا را شکر آن اردو کنسل شد چونکه همه بچه ها دوست داشتند عید را در کنار خانواده های خود باشند.
خاطره ای از ایام عید در دوران کودکی به خاطر دارید؟
در یازده سالگی بودم که چند ساعت پیش از عید با یک موتور تصادف کردم و دستم شکست و از ناحیه سر نیز گرفتار لطمه دیدگی شدم. به یاد دارم که نتوانستم از بیمارستان ترخیص شوم و مجبور بودم که سال جدید را روی تخت بیمارستان تحویل کنم. پدرم خیلی کوشش کرد تا در آن ساعت پیش من باشد چونکه به سختی اجازه می دادند همراه بیمار در اتاق حضور داشته باشد. امیدوارم که همه بیماران از تخت بیمارستان جدا شوند و پیش خانواده های خود باشند.منبع:

1400/01/06
13:24:14
5.0 / 5
1051
تگهای خبر: بیماری , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
بیلیارد