ورزشكار گیلانی مدال برنز مسابقات اسنوكر كشور را به دست آورد

ورزشكار گیلانی مدال برنز مسابقات اسنوكر كشور را به دست آورد

ارسلان باقری ورزشکار گیلانی مقام سوم و مدال برنز مسابقات اسنوکر قهرمانی کشور را به دست آورد.


رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان گیلان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه کرد: نهمین دوره رقابت های اسنوکر زیر ۲۱ سال کشور در تهران به پایان رسید که در نهایت نفرات برتر این دوره از مسابقات عرضه شدند که یک ورزشکار از استان گیلان هم روی سکوی قهرمانی قرار گرفت.
سارنگ بزرگ چنانی اضافه کرد: در انتها این رقابت ها ورزشکارانی از استان فارس مقام های قهرمانی و نایب قهرمانی نهمین دوره مسابقات رنکینگ زیر ۲۱ سال کشور را کسب کردند و ارسلان باقری ورزشکار پرتوان گیلانی هم توانست روی سکوی سوم قرار گیرد و مدال برنز این دوره از رقابت ها را تصاحب کند.
وی افزود: باقری از ورزشکاران شایسته و یکی از پدیده های رشته اسنوکر کشور است که همواره در رقابت های مختلف کشوری درخشش خوبی داشته و در نهمین دوره مسابقات زیر ۲۱ سال کشور هم با شایستگی توانسته مقام سوم را تصاحب کند.
وی بیان نمود: این ورزشکار سال قبل هم در جریان دومین دوره رقابت های المپیاد استعدادهای برتر کشور در رشته اسنوکر با درخشش عنوان قهرمانی را از آن خود کرده بود.
رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان گیلان تصریح کرد: در نهمین دوره رقابت های اسنوکر زیر ۲۱ سال قهرمانی کشور جام فجر ۷۴ ورزشکار برتر این رشته از ۱۸ استان حضور داشتند که در تهران با هم به رقابت پرداختند.
بزرگ چنانی خاطرنشان کرد: اسنوکر یکی از بازیهای معروف رشته بیلیارد به حساب می آید که خَوشبختانه استان گیلان در این بخش یکی از قطب های برتر در کشور محسوب و همواره ورزشکاران این استان در رقابتهای مختلف اسنوکر با درخشش خود عناوین قهرمانی و مدال های رنگارنگی را کسب می کنند.
منبع:

1399/12/02
10:06:02
0.0 / 5
941
تگهای خبر: اسنوكر , بازی , بیلیارد , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
بیلیارد