بازدید اعضای فراكسیون ورزش وزنان مجلس ازاردوی تیم ملی تیراندازی باكمان

بازدید اعضای فراكسیون ورزش وزنان مجلس ازاردوی تیم ملی تیراندازی باكمان

ایت بال: اعضای فراکسیون های ورزش و زنان مجلس شورای اسلامی با حضور در اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان با ورزشکاران این رشته دیدار کردند.به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا، غلامرضا شعبانی بهار، رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان در جریان دیدار اعضای فراکسیون های ورزش و زنان مجلس شورای اسلامی از اردوی کمان داران گفت: جزو معدود فدراسیون هایی هستیم که اعزام ها به صورت متوازن بین زنان و مردان بوده است و بدون استثنا زنان هم در اعزام ها حضور دارند.

وی در ادامه اضافه کرد: از ۱۵ شهریورماه اردوها با رعایت پروتکل ها در شهرهای مختلف در حال برگزاری است.

رییس فدراسیون تیراندازی با کمان اشاره کرد: پنجشنبه یا شنبه برای نخستین بار خوابگاهی که آرزوی ورزشکاران بوده است، افتتاح می شود تا دغدغه ورزشکاران برطرف شود و از مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و معاونان وی تشکر می کنم. کمیته در ۹ ماه اول سال صددرصد بودجه را پرداخت کرده و برای تجهیزات نیز قول کمک دادند.

تقی زاده، معاون پارلمانی و حقوقی وزارت ورزش و جوانان نیز گفت: امروز قسمتی از ورزش کشور که برای المپیک و پارالمپیک آماده می شوند را دیدید. آنها با حق و حقوق ناچیز کارهای بزرگی انجام می دهند و این یکی از مفاخر ماست که اینها در زمان صلح پرچم ایران را به اهتزاز در می آورند.

زهرا نعمتی نیز به نمایندگی ورزشکاران در این دیدار خطاب به اعضای فراکسیون زنان مجلس اظهار داشت: خوشحالیم که زنان موفقی در کشور داریم که روشنگر راه ما هستند. در گذشته هم عزیزان زیادی از فراکسیون زنان از اردوها دیدند که تعدادی از وعده های آنها عملی شد و برخی نشد. امیدوارم تاثیر حضور شما را ببینیم و اتفافات خوبی بیافتد. ورزش زنان همیشه مظلوم بوده است. در دنیا نیز همین طور است و می بینیم که کمیته بین المللی المپیک برای حضور زنان تبصره قرار می دهد.

وی در ادامه اضافه کرد: زنان ما با حجاب و شرایطی دارند علاوه بر تبلیغاتی که در جهان دارند موجب شادی زنان کشورمان می شود. اگر در رشته ای مثل تیر اندازی با کمان زنان برای حضور تشویق شوند، این می تواند یک نقطه امید باشد.

در اختتام این بازدید فلاحی، نماینده ایلام اظهار داشت: من هم معتقدم ورزش ما مظلوم است. با مدال المپیک می توانیم انسجام ایجاد نماییم. اگر به دنبال راه میان بر هستیم که ایران را در جهان مطرح نماییم باید به ورزش دقت نماییم. بی هزینه ترین راه را برای معرفی ایران سرمایه گذاری روی ورزش است.

او اضافه کرد: ورزش مظلوم است و مظلومیت ورزش زنان مضاعف است. هر چه از دستمان بر بیاید در فراکسیون ورزش و فراکسیون زنان انجام می دهیم. قول می دهیم هر آنچه در چهار چوب قانون است برای ورزش انجام دهیم.منبع:

1399/11/14
22:33:49
0.0 / 5
905
تگهای خبر: تیم , تیم ملی , ورزش , ورزشكار
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
لینک دوستان ایت بال
بیلیارد