هاشمیان:

شرایط انصاریان پیچیده و بحرانی است

شرایط انصاریان پیچیده و بحرانی است

به گزارش ایت بال پزشک معالج «علی انصاریان» اظهار داشت: وضعیت انصاریان پیچیده و بحرانی است و باید تمام ابزار و داروهای لازم را برای درمان او بکار بگیریم.


«سید محمدرضا هاشمیان» پزشک معالج پیشکسوت فوتبال ایران روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: متاسفانه از روز گذشته شرایط بازیکن اسبق سرخابی ها پیچیده و بحرانی شد و این به خاطر درگیری ریه این بازیکن فوتبال است. البته او گرفتار آمبولی ریه نشده اما بشدت درگیر شده است و باید تمام ابزار و داروهای لازم برای درمان او به کار بگیریم.
وی در پاسخ به پرسشی که روز گذشته خبر از روند پایدار وی داده بودند اظهار داشت: شرایط او بامداد روز گذشته بهتر بود اما از ظهر به بعد حال وی دگرگون شد. انصاریان از لحاظ روحی و جسمی نیز تحلیل رفته است. درگیر ریوی او از مرحوم میناوند بیشتر است.
استاد دانشگاه شهید بهشتی در واکنش به صحبت های یکی از بستگان او در خصوص زنده نبودن وی تا چند ساعت دیگر اظهار داشت: نمی گردد به صورت قطعی تعیین کرد و در بخش icu همه تلاش خودرا به کار خواهیم گرفت تا وی از این شرایط نجات پیدا کند. ما نسبت به درمان هیچ بیماری ناامید نیستیم.
وی اشاره کرد: مرگ و زندگی دست خداوند هست و نباید شرایط بد را ساعت بندی نماییم. شرایط دشوار است اما باید این فرهنگ تغییر کند این ساعت بندی ها برای مرحوم «مهرداد میناوند» هم بود و نباید کسی ساعت مرگ را مشخص نماید. اجازه دهند ما کار خودمان را انجام می دهیم.منبع:

1399/11/14
12:04:33
0.0 / 5
908
تگهای خبر: بازی , بیماری , تیم , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
بیلیارد