فولاد سیرجان از شكست در هفته بیست و پنجم لیگ والیبال گریخت

فولاد سیرجان از شكست در هفته بیست و پنجم لیگ والیبال گریخت

ایت بال: تیم فولاد سیرجان از شکست مقابل شهرداری گنبد در هفته بیست و پنجم لیگ برتر والیبال ایران فرار کرد.به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا، هفته بیست و پنجم لیگ برتر والیبال ایران امروز (دوشنبه) به میزبانی تهران اجرا شد. در آخرین مسابقات هفته، فولاد سیرجان و هراز آمل حریفان خودرا شکست دادند.

در سالن فدراسیون و در تنها بازی این هفته که پنج ست طول کشید، فولاد سیرجان با نتیجه سه بر ۲ مقابل شهرداری گنبد به پیروزی رسید. شاگردان محمدرضا تندروان در ست های اول و دوم با امتیازات ۲۸ بر ۲۶ و ۲۵ بر ۱۹ شکست خوردند اما سه ست بعدی را با امتیازات ۲۵ بر ۱۶، ۲۵ بر ۲۰ و ۱۵ بر ۱۳ به سود خود رقم زدند.

فولاد سیرجان با این نتیجه و کسب ۱۷ برد و ۴۹ امتیاز همچنان در رده سوم جدول قرار دارد و شهرداری گنبد هم با ۸ برد و ۲۶ امتیاز، یک پله نسبت به هفته گذشته پایین تر رفت و در مکان نهم ایستاد. شاگردان عظیم جزیده، برای تعیین آخرین تیم حاضر در مرحله پلی آف رقابت سختی با هورسان و پیکان دارند.

در مسابقه همزمان، تیم هراز آمل با نتیجه سه بر یک خاتم اردکان را از پیش رو برداشت. شاگردان بهروز عطایی در ست های اول، دوم و چهارم این بازی با امتیازات ۲۵ بر ۱۶، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۱۸ به برتری رسیدند و فقط ست سوم را با امتیاز ۲۵ بر ۲۳ به حریف واگذار کردند.

هراز با ۱۷ برد و ۴۸ امتیاز رده چهارم جدول را حفظ کرد و خاتم هم با ۵ برد و ۱۹ امتیاز در همان مکان یازدهم که در هفته های اخیر داشت باقی ماند.

نتایج هفته بیست و پنجم لیگ برتر والیبال

شهرداری قزوین یک - سایپا تهران ۳

سپاهان اصفهان ۳ - راه یاب ملل کردستان صفر

پیکان تهران صفر - شهرداری ارومیه ۳

هورسان رامسر ۳ - آذرباتری ارومیه ۱

شهرداری گنبد ۲ - فولاد سیرجان ۳

هراز آمل ۳ - خاتم اردکان ۱

تیم های شهداب یزد و شهرداری ورامین در این هفته استراحت کردند.
جدول لیگ برتر والیبال در آخر هفته بیست و پنجم


منبع:

1399/11/14
02:10:07
0.0 / 5
922
تگهای خبر: بازی , تیم , رقابت , سالن
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
بیلیارد