رئیس جدید هیات جانبازان و معلولان اصفهان برگزیده شد

رئیس جدید هیات جانبازان و معلولان اصفهان برگزیده شد

ایت بال: منصور کُندری به مدت چهار سال به عنوان رئیس جدید هیات جانبازان و معلولان استان اصفهان برگزیده شد.


به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا، مجمع انتخاباتی هیات جانبازان عصر روز سه شنبه در مجموعه ورزشی میثمی اصفهان با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان، نایب رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان و دیگر اعضا مجمع انجام شد.
حمیدرضا ساکت و منصور کُندری برای ریاست این هیات کاندیدا شدند که با انصراف ساکت، کُندری به عنوان تک کاندیدا، در آخر پروسه رای گیری از مجموع ۱۸ رای ماخوذه، با کسب ۱۸ رای برای مدت چهار سال به ریاست هیات جانبازان و معلولان استان اصفهان برگزیده شد.
در این مراسم، رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان اظهار داشت: استان اصفهان، قهرمانان ارزشی و ورزشی زیادی دارد، قهرمانانی که در زمان جنگ افتخارآفرین شدند و ورزشکارانی که در مسابقات بین المللی افتخار کسب کردند و در این میان فرقی بین جانبازان و معلولان نیست.
مهدی نصیبی نایب با اعلان اینکه استان اصفهان در گروه الف هیأت های برتر کشور قرار دارد، اضافه کرد: باتوجه به تلاش بی وقفه محمدرضا باباگُلیان و همکارانش در هیات جانبازان و معلولان، این عملکرد مناسب باید در سالهای پیش رو نیز وجود ادامه یابد و حتی بهتر شود.
وی بیان داشت: رئیس جدید، کار سختی پیش رو دارد برای اینکه زیرساخت خوبی برای ورزش جانبازان و معلولان در استان اصفهان وجود دارد و باید از آن بهره برد و امیدواریم ورزش جانبازان و معلولان در اصفهان همچنان رونق داشته باشد و در مسابقات پارالمپیک ۲۰۲۱ نیز ورزشکاران اصفهانی افتخارآفرینی کنند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان نیز در این مجمع گفت: در ۲ دهه گذشته، زحمات زیادی توسط محمدرضا آقاباباگلیان برای هیات جانبازان و معلولان استان، کشیده و اصفهان به عنوان پیشتاز در زیرساخت ها و سرمایه انسانی، شناخته و ورزش جانبازان و معلولان اصفهان در کشور سرآمد شد.
سیدمحمد طباطبایی با اعلان اینکه نگاه جهان به ورزش جانبازان و معلولان خاص است، اضافه کرد: دراین زمینه برنامه ریزی های خوبی برای ورزش جانبازان و معلولان انجام شده است و در کنار المپیک، پارالمپیک برگزار می گردد که جانبازان و معلولان در رشته های مختلف در این رقابت ها حضور پیدا می کنند.
وی افزود: ورزشکاران اصفهان در رقابت های جهانی و پارالمپیک نقش ویژه ای داشته اند و برای این استان افتخارآفرینی کرده اند، این افتخارها بارقه امید را در دل سایر ورزشکاران جانباز و معلول ایجاد کرد و این در حالیست که از بسیاری امکانات نیز محروم بوده اند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان اشاره کرد: در این بین، محرومیت معلولان در کنار جانبازان پررنگتر است، اگر رئیس هیأت نگاه یکجانبه به جانباز یا معلول داشته باشد، گرفتار اشتباه خواهد شد، باید بستر رشد و توسعه ورزش برای جانبازان و معلولان بصورت یکسان فراهم گردد تا از همه ظرفیت ها در این عرصه استفاده گردد.
وی حضور میدانی منصور کُندری رئیس جدید هیات را در سطح شهرستان ها مهم دانست و اظهار داشت: برای توسعه ورزش جانبازان و معلولان باید از همه ظرفیت ها در سطح استان بهره بُرد و با هم افزایی با بنیاد شهید و بهزیستی در شهرستان ها می توان به اهداف مدنظر دست یافت.
طباطبایی اشاره کرد: رئیس جدید استان اصفهان در هیات جانبازان و معلولان باید در امتداد سیاست های فدراسیون، کمیته ملی پاراالمپیک و اداره کل ورزش و جوانان حرکت نماید و همین طور سفارش می کنم که شورای راهبردی در هیأت های ورزشی، ایجاد و از تجربه پیشکسوتان استفاده گردد.
قبل از این آقا باباگُلیان با انتخاب در پنج دوره متوالی، به مدت۲۰ سال در پست ریاست هیات جانبازان و معلولان استان اصفهان حضور داشت.
منبع:

1399/10/30
22:53:06
0.0 / 5
1040
تگهای خبر: رقابت , شنا , ورزش , ورزشكار
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
بیلیارد