سلیمانی:

مرادی به شهرآورد می رسد پرسپولیس به بیرانوند احترام نگذاشت

مرادی به شهرآورد می رسد پرسپولیس به بیرانوند احترام نگذاشت

به گزارش ایت بال وکیل «بابک مرادی» بازیکن سابق ماشین سازی اظهار داشت: با پذیرش مستندات ما از جانب کمیته استیناف، ادعای باشگاه ماشین سازی باطل شد و او می تواند از امروز برای استقلال بازی کند و مشکلی برای حضور در شهرآورد هم نخواهد داشت.


به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا، «مصطفی سلیمانی» امروز (شنبه) در جمع خبرنگاران درباره محرومیت چهار ماهه این بازیکن و جریمه نقدی که برایش صادر شده بود گفت: به رای صادره اعتراض کردیم و گفتیم که مرادی ۶۰ درصد مبلغ را دریافت نکرده است که مستندات ارائه شده بعد از بررسی مورد موافقت کمیته استیناف قرار گرفت و حکم بدوی نقض شد و ادعای باشگاه ماشین سازی باطل شد. بابک مرادی از امروز(شنبه) می تواند برای استقلال بازی کند و مشکلی برای حضور در شهرآورد ندارد.
وی درباره رفتنش از باشگاه نفت مسجدسلیمان و اطلاعیه ای که در فضای مجازی انتشار یافته بود اشاره کرد: بیانیه نبود و کانال مدنظر فیک بود و همچنان من بعنوان معاونت ورزشی همراه باشگاه نفت مسجدسلیمان هستم.
وکیل علیرضا بیرانوند درباره مصدومیت گلر اول آنتورپ و فیکس شدن بیرانوند بیان داشت: دروازه بان اول «علیرضا بیرانوند» بود اما اتفاقاتی رخ داد که بیرانوند مقرر است خودش توضیحاتی بدهد. مستنداتی هم داریم و حتی صحبت هایی هم برای مربی تیم فرستاده شد. برخی هموطنان که دوست داشتند بیرانوند بازی نکند تا حدی به هدفشان رسیدند اما بیرانوند همیشه خدا را داشته و کمک حالش بوده و بازهم شرایط بهتر خواهد شد.
سلیمانی در آخر درباره مطالبه بیرانوند از باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: باید دادخواست بدهیم و مطالبه نماییم. بیرانوند زحمات زیادی کشید اما متاسفانه باشگاه پرسپولیس هیچ اقدامی انجام نداده است. در این چند سال هرچقدر از پرسپولیس گرفته چند برابرش را به صورت حق ترانسفر و... برگردانده اما هیچگونه احترامی به بیرانوند گذاشته نشد.منبع:

1399/10/20
16:49:31
0.0 / 5
1046
تگهای خبر: بازی , باشگاه , تیم , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
بیلیارد