لیگ برتر فوتبال؛

شهرخودرو بازی برده را با تساوی عوض كرد

شهرخودرو بازی برده را با تساوی عوض كرد

تیم شهرخودرو كه با گل دقایق پایانی «معراج پورتقی» از صنعت نفت آبادان پیش افتاده بود با دریافت گل تساوی توسط «طالب ریكانی» مقابل این تیم متوقف گردید و از كسب پیروزی خانگی باز ماند.به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا، امروز (پنجشنبه) و در هوای سرد ورزشگاه امام رضا (ع) که با وزش باد شدید همراه شده بود، تیم شهر خودرو از صنعت نفت آبادان پذیرایی کرد و با کسب تساوی یک بر یک برابر این تیم متوقف گردید.

ابتدا پورتقی در دقیقه ۸۲ توپ را درون دروازه صنعت نفت جای داد و تیمش را پیش انداخت.

«طالب ریکانی» نیز در دقیقه ۳+۹۰ از روی نقطه پنالتی گل تساوی بخش صنعت نفت را به ثمر رساند و بازی را به تساوی کشاند.

شاگردان «سید مهدی رحمتی» که در هفته نخست رقابت های لیگ برتر تیم ماشین سازی را با نتیجه قابل توجه سه بر صفر شکست داده و در هفته دوم با نتیجه یک بر صفر مغلوب پیکان شده بودند، با کسب یک امتیاز این دیدار ۴ امتیازی شدند.

شاگردان «سیروس پورموسوی» نیز که در هفته نخست با نتیجه ۲ بر یک از سد پیکان گذشته و در هفته دوم با نتیجه یک بر صفر مقابل پرسپولیس مدافع عنوان قهرمانی این رقابت ها شکست خورده بودند، با کسب تساوی در این دیدار ۴ امتیازی شدند.

بدین تیم شهرخودرو به صورت موقت در جایگاه ششم و صنعت نفت در جایگاه نهم جدول رده بندی این رقابت ها قرار گرفت.

در نیمه نخست این دیداربازیکنان تیم صنعت نفت آبادان با ارسال های بلند پشت مدافعان به دنبال باز کردن دروازه میزبان بودند که البته این تلاش ها برای آنان نتیجه ای در برنداشت.

در نقطه مقابل نیز بازیکنان تیم شهرخوردو برحفظ توپ و بازی مالکانه و تجمع در پشت محوطه جریمه تاکید داشتند اما این تاکتیک هم به آنان برای رسیدن به گل نیز موفقیت آمیز نبود و دروازه ۲ تیم در آخر این نیمه بسته ماند.

نیمه دوم با همان روند نیمه اول شروع شد و صنعت نفت سوار بر بازی بود تا اینکه در دقیقه ۵۲ مدافع میانی صنعت نفت آبادان پشت محوطه جریمه «صادق صادقی» را سرنگون کرد و داور به سود شهرخودرو اعلام خطا و ضربه مستقیم کرد. اما «رحمان جعفری» از این فرصت بدست آمده بهره ای نبرد و به آسانی این موقعیت را از دست داد.

در ادامه، بازی بیشتر در میانه میدان در جریان بود و با خطاهای مکرر بازیکنان سرعت بازی کم شد.

در دقیقه ۸۲ و به دنبال حملات گسترده شهر خودرو و بدست آمدن کرنرهای مکرر این تیم «معراج پورتقی» بازیکن تعویضی از روی ارسال صادق صادقی با ضربه سری دیدنی دروازه «فرزین گروسیان» را باز کرد و شادمانی را به اردوی تیمش آورد.

اما این شادمانی دوام چندانی نداشت و در وقت های اضافه داور در یک صحنه بحث برانگیز به سود تیم صنعت نفت آبادان اعلام پنالتی کرد و ریکانی پشت این ضربه ایستاد و آنرا به گل تبدیل کرد.

در ادامه وقت های اضافه باز هم بازیکنان صنعت نفت فرصت گلزنی دیگری را بدست آوردند که این فرصت برای آنان با بی دقتی مهاجمان این تیم از دست رفت و بازی با تساوی به پایان رسید.

ترکیب تیم شهر خوردو:

میلاد فراهانی، محمدعرفان معصومی، علی نعمتی، رحمان جعفری، اکبر صادقی، حسین مهربان، ابوذر صفرزاده، حسن جعفری، محمدعلی فرامرزی، صادق صادقی، امیرحسین کریمی.

ترکیب تیم صنعت نفت آبادان:
فرزین گروسیان، حسین ساکی، محمد طیبی، محمد اهل شاخه، عبدالله ناصری، محمدرضا غبیشاوی، محمود مطلق زاده، حسن بیت سعید، طالب ریکانی، فاخر تهامی، رضا خالقی فر.

«علی اصغر مومنی» قضاوت این دیدار را برعهده داشت او با نشان دادن کارت زرد به «محمد رضا غبیشاوی» و «حسن بیت سعید» بازیکنان صنعت نفت آنان را جریمه کرد. «امید منصوری» و «صادق صادقی» بازیکنان شهرخودرو نیز با دریافت کارت زرد جریمه شدند.


1399/09/07
13:26:33
5.0 / 5
1193
تگهای خبر: بازی , تیم , خودرو , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
بیلیارد