هواداران كلوپ را بهترین گزینه برای هدایت ژرمن ها می دانند

هواداران كلوپ را بهترین گزینه برای هدایت ژرمن ها می دانند

به گزارش ایت بال هواداران فوتبال آلمان «یورگن كلوپ» اسطوره فوتبال این كشور را بهترین گزینه هدایت ژرمن ها می داند.به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا، تارنمای خبری اسپورت وان، آلمان گزارش داد که این تیم در مصاف با اسپانیا با نتیجه عجیب ۶ بر صفر تن به شکست داد و فوتبال آلمان را در شوک قرار داد.

این سنگین ترین شکست آلمان در ۸۹ سال گذشته به شمار می آید که سبب ناراحتی و تعجب سرمربی این تیم شده است.

در همین راستا انتقادها از «یواخیم لوو»، سرمربی تیم بسیار بالا گرفته درحالی که به نظر می آید فدراسیون فوتبال آلمان هم چنان به سرمربی تیم اعتماد دارد و قصدی برای اخراج او ندارد.

موسسه فورسا نظرسنجی را درباره ماندن و یا اخراج یواخیم لوو برگزار کرد که نتیجه نشان داده است که سرمربی کنونی محبوبیت خویش را از دست داده است.

در این نظرسنجی ۶۶ درصد از شرکت کنندگان اخراج و رفتن یواخیم را خواهان شدند و او را مقصر ناکامی اخیر می دانند.

در این نظرسنجی حدود ۸۰۰ هزار نفر شرکت کره اند که نیم میلیون نفر آنها موافق اخراج یواخیم هستند، با این وجود فدراسیون فوتبال آلمان به پشتیبانی از سرمربی تیم پرداخت و تصریح کرد که برنامه ای برای اخراج او ندارد.

لوو از سال ۲۰۰۶ هدایت تیم ملی فوتبال آلمان را برعهده گرفت و با این تیم سابقه قهرمانی در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل را در کارنامه دارد.

اما در این نظرسنجی ۶۲ درصد از شرکت کنندگان یورگن کلوپ را بهترین گزینه برای جایگزینی یواخیم لوو دانستند این درحالی است که ۱۹ درصد به هانس فلیک، ۱۹ درصد به توماس توخل و ۱۳ درصد هم به رالف رانگنیک رای دادند.

دو سوم از دوست داران فوتبال در آلمان از موافقت خود برای بازگشت توماس مولر و هوملز به تیم ملی خبر دادند.منبع:

1399/08/29
12:08:33
5.0 / 5
1212
تگهای خبر: تیم , تیم ملی , فوتبال , قهرمانی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
بیلیارد