رییس فدراسیون جهانی ورزش های دانشگاهی :

كرونا موقتی است

كرونا موقتی است

ایت بال: رئیس فدراسیون بین المللی ورزش دانشگاهی اظهار داشت: هم اكنون امكان ورزش كردن در سرتاسر جهان به شكل معمول برای مردم میسر نیست، اما این شرایط موقتی و دائمی نیست.


اولگ ماتیتسین وزیر ورزش روسیه در پیامی به مناسبت دوازدهمین همایش بین المللی علوم ورزشی ایران، نوشته است: علم، پاسخ مشکل پاندمی را فراهم نموده و ورزش یکی از اصلاع رفع این مشکل است.
وی اوامه داد: امروز خانواده ها در خانه هایشان قرنطینه شده اند. دانشجویان شرایط لذت بردن از امکانات محیط دانشگاه را ندارند.
ماتیتسین همینطور اظهار داشت: این شرایط پاندمیک ما را به فکر پیرامون پیداکردن راهکار برای چطور سرکار رفتن وادار کرده و مارا به سمت استفاده از تکنولوژی های دیجیتال سوق داده است.
رییس فدراسیون جهانی ورزش های دانشگاهی اظهار داشت: آنچه امروز به آن نیاز داریم تلفیق بینش آکادمیک و راهکارهای کاربردی و عملیاتی است.
به گفته وی، محققین و مسئولین اجرایی دست به دست هم داده اند تا به ما کمک کنند که جامعه ای فعال را به نمایش بگذاریم که ورزش در آن نقشی مهم ایفا می کند.
رییس فدراسیون جهانی ورزش های دانشگاهی در انتها اظهار داشت: به همین خاطر است که من از اینکه محققان و مسؤلان اجرایی خانواده ورزش به واسطه این همایش دور هم جمع شده اند، خوشحالم و امیدوارم ایده ها و برنامه هایتان را با ما به اشتراک بگذارید.
به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا ، دوازدهمین همایش بین المللی علوم ورزشی ایران به همت پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی وزارت علوم به صورت مجازی از ۱۹ تا ۲۲ آبان ماه برگزار گردید.منبع:

1399/08/22
20:19:20
5.0 / 5
1341
تگهای خبر: ورزش , ورزشی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
بیلیارد