دانش بنیان های ایرانی به نمایشگاه واردات چین می روند

دانش بنیان های ایرانی به نمایشگاه واردات چین می روند

به گزارش ایت بال معاونت علمی و فناوری اعلام نمود از حضور شركتهای دانش بنیان در نمایشگاه بین المللی واردات چین پس از كرونا حمایت می كند.به گزارش ایت بال به نقل از معاونت علمی و فناوری، چین اعلام نموده که با آخر گرفتن بیماری کرونا در کشورش می خواهد «سومین نمایشگاه بین المللی واردات» را برگزار کند. اتفاقی که در دوره قبلی توانست ۳ هزار شرکت از ۱۵۰ کشور را دور هم جمع کند. ایران هم در دوره دوم آن با ۱۵ شرکت در این نمایشگاه حضور داشت. سال جاری هم با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دانش بنیان های ایرانی به سومین دوره این نمایشگاه می روند.
نمایشگاه واردات شانگهای یکی از نمایشگاه های مهم و بزرگ جهان است که می تواند فرصت مناسبی برای عرضه و معرفی کالاها و محصولات ایران ساخت باشد. نمایشگاهی که فضایی برای دانش بنیان های ایرانی است تا با حضور در آن، زیان های اقتصادی خویش را جبران کنند.
این دانش بنیان ها می توانند با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی به کشور چین بروند و با حضور در سومین نمایشگاه بین المللی واردات این کشور در نشست های رودررو با شرکت های متناظر هم شرکت نمایند.
دانش بنیان ها تا آخر تیرماه برای ثبت نام فرصت دارند.


منبع:

1399/04/21
21:57:58
5.0 / 5
2617
تگهای خبر: بیماری , ثبت نام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بیلیارد