انتشار گام های مخفی افراد خوش اندام

انتشار گام های مخفی افراد خوش اندام

به گزارش ایت بال كتاب «گام های مخفی افراد خوش اندام؛ چهار دستورالعمل مهم برای كاهش چربی و رسیدن به تناسب اندام» نوشته حسین سعادت مهر انتشار یافته است.


به گزارش ایت بال به نقل از ایسنا، این کتاب با پیشگفتاری به قلم کیکاووس سعیدی، دبیرکل کمیته ملی المپیک، راهی بازار شده است.
در بخشی از مقدمه کتاب می خوانیم: این کتاب برای کسانی نوشته شده که در کاهش وزن موفق نبودند، ولی تلاش می کنند هرطورشده به خواسته دلشان برسند. کتاب های بی شماری در زمینه لاغری و تناسب اندام نوشته شده اند. خیلی از این کتاب ها به مباحث نظریه می پردازند یا اصول لاغری را بیان می کنند، ولی در نهایت گام های عملی را برای رسیدن به لاغری و تناسب اندام عرضه نمی دهند. کتاب های بسیاری را خوانده ام که در آنها یاد می دهند چگونه با نفس کشیدن یا با فکرکردن لاغر بشوید! یا حتی بعضی از این کتاب ها به شما می گویند که لاغری و تناسب اندام اصلاً ربطی به ورزش و تغذیه ندارد یا از طرفی تمام مطالب علمی روز دنیا را زیر سؤال می برند و روش هایی می گویند که به جز در کتاب خودشان جایی دیگر پیدا نمی گردد.
هدف این کتاب دل خوش کردن شما با روش های عجیب وغریب نیست. تفاوت این کتاب با خیلی از کتاب های لاغری و تناسب اندام در آن است که رهنمودهایی کاربردی عرضه می دهد که اجرایی هستند و سبب خواهد شد فرد در راه لاغری سلامت خویش را از دست ندهد و بتواند راحت و در سریع ترین زمان استاندارد به نتیجه برسد.
مطالب جمع آوری شده در این کتاب، در واقع نکات کلیدی و عملی ده ها سمینار، مقاله، دوره آموزشی و کتاب هایی است که تناسب اندام دیگران را متحول کرده است.
با مطالعه این کتاب خواهید آموخت که چگونه با انگیزه به سمت هدف خود گام بردارید و در واقع گام های مخفی افرادی را که توانسته اند لاغر شوند، یاد خواهید گرفت. من این تضمین را به شما می دهم که اگر به اصول گفته شده در کتاب پایبند باشید، راحت تر از آنچه فکر می کنید به اندام ایدال تان خواهید رسید.

در معرفی نویسنده هم آمده است: حسین سعادت مهر مدرس، مشاور و نویسنده در زمینه تناسب اندام و تغذیه، پزشکیار ورزشی و عضو انجمن پزشکان ورزشی ایران است.1399/02/20
21:03:15
5.0 / 5
2437
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
بیلیارد