اعضای جدید شبكه آزمایشگاهی از تخفیف ویژه برخوردار می شوند

اعضای جدید شبكه آزمایشگاهی از تخفیف ویژه برخوردار می شوند

به گزارش ایت بال شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری اعلام نمود به اعضای جدید شبكه آزمایشگاهی تخفیف ویژه اعطا می كند.به گزارش ایت بال به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ارتقای سطح عرضه خدمات در صنعت آزمایشگاهی كشور، یكی از اهدافی است كه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به دنبال آن است. شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هم با عرضه خدمات تخفیفی به اعضای خود این هدف مهم را در كشور تسهیل می كند.
شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای ترغیب و تشویق آزمایشگاه ها برای عضویت در شبكه مبادرت به عرضه تخفیفات ویژه به اعضای جدید كرده است. در این طرح، امسال دانشجویان دكتری و محققان پسادكتری دانشگاه ها و موسسات علمی پژوهشی سراسر كشور با ثبت نام در باشگاه مشتریان شبكه آزمایشگاهی از یارانه دریافت خدمات آزمایشگاهی به میزان ۴۰ درصد هزینه خدمات تا سقف مبلغ ۲۰ میلیون ریال بهره مند شدند.
همچنین علاوه بر این یارانه طرح حمایتی، این گروه از اعتبار ۱ میلیون ریالی عضویت جدید در باشگاه مشتریان با تخفیف ۱۰۰ درصدی بعنوان هدیه عضویت و هم اعتبار ۵ میلیون ریالی طرح ویژه اعضای باشگاه مشتریان، استفاده كردند.
شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پلت فرم به اشتراك گذاری دستگاه ها و ارائه خدمات آزمایشگاهی و پشتیبانی از توسعه كمی و بهبود كیفی خدمات آزمایشگاهی در كشور است. باشگاه مشتریان شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی هم برای تسهیل در دریافت خدمات بوجود آمده است و تخفیف های متنوعی را به اعضای هیئت علمی، دانشجویان، شركت های دانش بنیان و صنایع كشور ارائه می دهد.
در این شبكه خدمات آزمایشگاه های متنوعی مانند حوزه فنی و مهندسی مانند مكانیك، مواد و متالورژی، برق و الكترونیك، شیمی، هوا فضا، معدن؛ حوزه محیط زیست، كشاورزی و گیاهان دارویی؛ حوزه های زیست فناوری و پزشكی مانند داروسازی، سلول های بنیادی، مهندسی بافت؛ حوزه های علوم شناختی و مغز؛ صنایع دستی، مواد غذایی و غیره، ارائه می شود.

1398/12/05
23:15:20
5.0 / 5
3894
تگهای خبر: باشگاه , ثبت نام , خدمات , شنا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
بیلیارد